alleen ovu testen vergeet anders vaak te tempen en voel me er niet goed bij naar het einde van mijn cyclus dan ben ik er echt obsessief mee bezig. trouwens mijn oren klapperen gewoon van een topic in de lounge: ik wil vreemdgaan... niet normaal zeg, dat ze dat durft te verkondigen op internet alleen al
ben het nog niet vergeten en zo kan ik mijn cyclus een beetje in de gaten houden. Heb nl. niet een heel regelmatige cyclus.
@lala: idd die topic uit de lounge. Ik vind het ook wel raar hoor, om dat hier te vertellen. Volgens mij moet je zulke dingen met je man bespreken.
@ikdus ik ben het ook met de meisjes eens. ik hoop dat alles goed uitpakt. @rox sex. moet er ff niet aan denken hihihihihih @all thanks voor de complimenten over ons meissie. vannacht was ze erg aan het spoken. van half twee tot half zes aan het drinken of poepen of huilen! had erge darmkrampjes dus wij gaan vanavond vroeg te bed. knuf
Kimmie, toen ik net bevallen was moest ik er ook niet aan denken. hoe is het met de stuwing en t vloeien?
Jaja en dan de echo! Haha San zei gister, "eigenlijk ben ik toch wel een beetje zenuwachtig voor de echo". Vond ik zo lief, hij maakt zich dus toch ook wel zorgen en hoopt dat alles goed is.