hihihihiih leuke foto Ja was best grappig die doos... Alleen de speen, te gebruiken van -2 tot + 2 maanden... Die +2 maanden is op te lossen, maar die -2?!?!?!?!?!?!?!
Hey meiden, hoe is het hier? Kom even zeggen dat ik morgen de curretage heb. Echo was nog steeds niet goed, kindje is gestopt met groeien met 5 weken en 3 dagen. Het was zelfs in aanleg in een 3-ling. Heel wonderlijk. Fijne dag allemaal. En wat hebben jullie prachtige foto's van jullie schatjes! Zwijmel-zwijmel
Heey meiden! Hoe is het hier met iedereen? Kunnen jullie het allemaal een beetje volhouden met deze warmte? Of is het daar niet zo warm?! Hier is het rond de 32 graden ofzo.. Bah! Nix voor mij! maargoed, gelukkig hebben we er nog steeds niets over te zeggen! @ Rox: gefeliciteerd met Joey halfjaarsverjaardag! HOERAAA! @ Tipp: mooie buik! Ennuh, staat je goed zo'n kleintje! hihi.. Succes voor Thomas! auw....?! @ mieke: ben benieuwd naar je buikje hoor! @ sucre: jemig zeg! Ik wens je heel veel sterkte morgen! En een hele dikke knuffel! @ Maraka: leuk foto! Wat is die sultana-pop leuk! Heb trouwens wel op jullie alleen moeten lachen gister! Was nog ff snel aan het bijlezen... hihi.. stelletje kletskonten! haha..
sucre heel veel sterkte. was het nu een mola zwangerschap of niet? mieke bedankt voor de link, zusje had zoiets nodig
De gyn vandaag dacht van niet, maar het wordt nog wel onderzocht. Ze kunnen het nu namelijk niet met zekerheid zeggen. Over 2 weken hoor ik de uitslag. Ik hoop niet dat het mola is en ik ga er ook maar niet van uit.
dus toch een drieling, jeetje zeg. veel sterkte voor morgen, heb al van verschillende meiden (o.a. Rebbel dacht ik) gehoord dat een curretage op zich meevalt achteraf. veel sterkte met het verwerken van jullie verdriet meid
Sucre, heel veel sterkte voor morgen en ik hoop dat je dit alles snel een plaatsje kunt geven en weer snel voor een blijvend wondertje kunt gaan. Zoals ik het nu begrijp was het dus geen Mola-zwangerschap maar een 3-ling? Wat kan de natuur ons soms versteld doen staan , en ook erg wreed zijn . Joey! GEFELICITEERD met je halfjaardag! ! ! Is een leuke foto geworden, nietwaar Tipp! remmar, dank je!
Heeey Sucre, Jeetje een 3ling, hoe voel je je? Ik hoop heel erg met je mee dat het geen mola is. En heeel veel sterkte voor morgen. Dikke knufff
Sucre, ook hier van mij een dikke knuffel en heel veel sterkte voor morgen en de komende tijd. Ik duim dat het geen mola is en jullie weer snel verder kunnen. Liefs
Sucre, sterkte morgen! En een dikke knuff... Tipp en maranka: leuke foto, hij lacht er zelfs bij! Tipp: nee heb niks gehoord dat er iets bijzonders was in die hoek. Meestal horen wij van "het westen " niet zoveel.... Hier heel warm, maar super goeie oogst tot nu toe, echt geweldig. We gaan hard! Beetje slecht nieuws over onze bouwvergunning. Officieel mag je niet in het bos bouwen. Je moet er zelfs 30! meter vandaan blijven.vWij willen bouwen in een stukje bos op een open plek tegen het erf aan. Nu moeten we met de boswachterij gaan praten. Gelukkig hebben we daar goede contacten dus het kan nog goed komen.
Lieve actie van mannetje: Hij heeft net de nieuwe auto aangemeld. Hier krijg je een kenteken naar regio en daarna twee letters en daarna cijfers. Nu had ik altijd: LWL (regio)-JW (initialen)-780 (juli 1980). En hij had op dezelfde manier LWL-MK-378. Je moet dan een tientje extra betalen en als het nummer vrij is kun je dat nummer krijgen. Vanmorgen zaten we te bedenken wat we nu moesten nemen. Onze initialen en dan 270 van het type auto. Komt ie net terug heeft ie: LWL-JM-270. Hij heeft niet eens gevraagd naar MJ. Hihi, vond ik wel lief, mijn initiaal eerst....