Nouja, ik ben niet eens zwanger en ben nu soms al zo dement als een deur.. haha.. Maar groot gelijk heb je hoor!
Ikdus, volgens mij is je kaartje wel wat anders dan anders. En na mk meestal wel snel weer kans, kijk maar naar Mupkuh. Spannend dus. Sniffy, onze tuin is wel het dubbele dan dat van jullie hoor. En fiets gaat gewoon door de voordeur, hahaha.
achter onze tuin staan 2 garages, dus hij is helaas niet groot. Maar we hebben er een vijver in een een tuinset en de bbq past erin dus ik vind het best.
Hij is wel wat anders ja normaal stijgt hij langzaam na de 37,3 en zakt hij dan weer langzaam.. Maar dat kan misschien ook komen omdat het nu 's nachts 15 graden was en toen ik echt nog tempte die temp overdag was ofzo? Ik heb geen idee in iedergeval We wachten het af.
ja dat zijn leuke huisjes een 2 oud collegas wonen daar ook.. en in de merwelanden heb ik gewerkt als kapster 4 jaar lang..(maar dat is alweer 5 jaar geleden) maar ik ga gelukkig de staart uit wij hebben een huis gekocht in p'drecht..
op mijn hyves heel veel foto's tegevoegd van Joey kim, je mag donique bij krampjes 6x per dag 3 druppels in t uur geven van de Cinababy. Ik mocht van de venkelthee voor elke voeding een paar slokjes geven. Dus 1 flesje voor heel de dag gewoon in de koelkast bewaren