Ik mag me hier ook gaan melden Ik heb begin dit jaar een MK gehad en daarna de prikpil genomen, nu 3 maanden later is hij uitgewerkt op 04-08 en nu is het maar wachten op mijn 1e ongi, hoop dat hij snel komt (of niet natuurlijk )
Mystic, welkom terug meid en wat naar van je mk. Reken jezelf niet rijk hoor vwb de prikpil en de uitwerking. Bij mij heeft het 6 maanden geduurt na de uitwerking van de laatste prik. Maar mag ik vragen waarom je er toen aanbegonnen bent na je mk? En niet de gewone pil hebt genomen... dit is een veel hardnekkigere methode om er weer vanaf te komen. Je kunt wel als optie een maandje de pil gaan slikken zodat je daarmee je cyclus weer sneller op de rails krijgt.
Ik heb net 2,5 week vakantie achter de rug, vandaag was mijn eerste werkdag weer. Voor degene die nog lekker vakantie hebben of binnenkort krijgen...... Nog een hele fijne vakantie
thnx skye wij gaan helaas niet op vakantie, als zijn we geen zonaanbidders. Wij houden van wintersport, dat vinden mijn vriend en ik echt genieten.
Hey ladies, Kregen vandaag telefoontje dat we een huis mogen bezichtigen Eengezinswoning met tuintje, gerenoveerd en in de buurt die we graag wilden dicht bij het werk en het centrum, en bij schoonouders. Naast een parkje en dicht bij groot park met kinderboerderij, echt helemaal top! Maandag hebben we de afspraak en mogen we gelijk alle papierwerk meenemen Ga er straks wel vast even stiekem kijken! Is per direct beschikbaar, dus wie weet wonen we er over paar weekjes al Duimen jullie dat alles goed gaat?