hahaha een vriend van mij vroeg welke cup ik heb xd ik zeg D... hij kijkt zo en zegt xd is dat D? hahaha
Wat veel al in dit topic! Leuk leuk!! Ik slik ook foliumzuur, losse pillen naast de rest van mij medicatie batterij, waren 2,50 bij de appo voor een paar maanden! Daarnaast slik ik o.a. B12 hoge doses, Vit.D, een Bcomplex waar overigens ook foliumzuur inzit, multivitamine, en nog wat shit op recept die ik straks niet meer mag, dat zal me een feest geven! Zo ik ben weer bijgelezen en bijgekletst hihihi!
Ja erg leuk blijkbaar waren er meer nieuwelingen die verdwaalde in al die 'oude' topics!! Ik vind het erg leuk dat er zoveel zijn die net als ons zijn begonnen! Dus die van de appo zijn goed?? Ik slik ook een multivitamine. Of zouden die "mama" vitaminen beter zijn!? Of is het weer een verkooptruc...
Ja best wel! Sex is lange tijd grotendeels weggeweest, ik ben een tijd zo ziek geweest dat ik mijn bed niet ui kon zonder hulp. Dat gaat veel beter nu gelukkig! We willen de sprong toch wagen met de kans dat ik extra hulp odig heb later, maar mijn kinderwens is mijn hele leven al zo groot dat ik die niet opgeef omdat ik 'uitgedaagd' ben door een ziekte! Maar wat mijn lijf doet als ik zwanger ben? Geen idee, geel spannend!
Maar op medisch gebied geen belemmeringen dus om zwanger te raken! En je medicatie moet je straks laten staan?
Nou in de mama vit zit bv minder vit.A. Zelf slik ik foliumzuur en mijn 'normale pillen!', tot ik zwanger ben, dan mag ik bij a niks meer van mijn recept medicijnen en vervang ik alle losse vitamines voor 1 mamma vit en wat extra D en visolie. Mijn huisarts en apotheker hebben gezegd dat dat prima is! Kunt ook nu al gravitamon of een andere zwanger multi nemen, zit vaak foliumzuur in (voldoende) en extra multivitamine is nooit erg! Maar met alleen foliumzuur kom je er ook hoor, en dan op een mamavit als je zwanger bent.
Nee medisch gezien kan ik zwanger worden, maar medicatie laten staan. Er zijn dames met ME die tijdens de zwangerschap ineens 'normale' energie krijgen, maar na de bevalling wel weer terugvallen, heel bijzonder! En met de fybro is het afwachten of ik extra problemen met bv bekken en rug krijg!
wat een verhalen allemaal weer! ik ben dan toch blij dat ik geen medicijnen heb en geen belemmeringen om zwanger te worden
Absoluut! Zouden mensen blijer mee moeten zijn als dat ze zich vaak realiseren! Ik zou alles doen om me een 'normale' 26 jarige te voelen!
Ja die verhalen hoor je wel meer dat iemand dan opeens zich veel beter voelt!! Hopen dat het zo gaat voor jou!
ja het lijkt me echt heel moeilijk om in jou situatie te zitten! moet je daar in je dagelijkse bezigheden rekening mee houden?
Ja, ik kan op dit moment niet werken en moet elke dag mijn activiteiten goed indelen want op is op! Als we een dag weg gaan zit ik in een rolstoel en eigenlijk ben ik als ik wakker wordt gewoon al heel erg moe. Je leert er wel beter mee omgaan, en ik heb kleine dingen wel veel meer leren waarderen, ik weet iets beter wat belangrijk is in mijn leven! En dat is vooral dat mijn vriend mijn grootste liefde is, zoals hij voor me zorgt en heeft gezorgd in de tijd dat ik alleen met hulp onder de douche kon op een stoel vind ik echt wel bewonderenswaardig! En nog steeds is hij lief em probeert hij me te begrijpen en te helpen! Familie is dus veel belangrijker geworden en blij zijn met de dingen die je WEL hebt! Ook mij lieve hond is mijn steun en het feit dat ik nu twee uurtjes per week les kan geven op de hondenclub maakt me heel blij! Sorry voor het lange verhaal hihi, het is heel kut om te hebben en toch ben ik nu soms gelukkiger als in de tijd dat ik een dikke baan had met dik salaris en een eigen flat! En ik kijk met zoveel geluk en spanning uit naar de zwangerschap en een kindje van ons, lijkt me zwaar maar zo schitterend!
wow jou leven is zwaar..... ik heb echt respect voor je dat je zoveel je best doet om een fijn leven te lijden!
Pffff dat is echt heel pittig om zo te leven!! Ik duim voor je! Heerlijk mijn werkweekend is voorbij op naar mijn vakantie!! Nog 2 dgen werken
Dank dames, het is zoals het is! En daarom proberen we er wat van te maken! Hoop zo dat hier al snel posi verhalen komen van iedereen!
ik hoop ook snel leuke verhalen te horen over positieve zwangerschapstesten enzo mijn vriend en ik kunnen volgende week gaan "klussen" als mijn berekeningen goed zijn tenminste... haha
Ik heb begin maart mijn laatste pil geslikt. Toen ik eigenlijk moest beginnen mee nieuwe strip heb ik het onderwerp "kindje" opnieuw aangesneden en samen hebben wij ervoor gekozen om te klussen aan ons wondertje!! We zitten nu in de 2e cyclus & ik heb er een goed gevoel bij. gister zou mijn innesteling zijn & had buikpijn in mijn onderbuik, voelde in de buurt van mn baarmoeder.. We hope so! xx