ik vind het persoonlijk niet handig om ouders te kizen. sorry maar die gaan ook vrij snel vanwege ouderdom en dan zit je.
nou blondsteenbokje mijn ouders zijn begin 50 dus als die kleine 20 is zijn hun begin 70 en daarna redt die kleine het zelf wel hoor. gr kim
Hee Tipp (en de rest natuurlijk!) Met mij gaat het goed hoor! Ben alleen heel oinrustig heb het gisteren wegens omstandigheden op mijn werk moeten vertellen. Ze wilde namelijk mij een beurs stand op laten bouwen dinsdag en dat ga ik dus niet doen haha. Mijn bazin reageerde met de woorden gefeliciteerd en we vinden wel een oplossing. A.s Dinsdag heb ik een gesprek met mijn baas en zijn vrouw. over hoe nu verder. Heb een vast contract dus er komt vast wel een oplossing maar ik maak me er wel druk over. Verder heb ik er net weer alles uitgegooid gelukkig wel pas de tweede keer....(valt mee he?) @ Rox veel plezier vandaag met alle visite @ mik Wat heerlijk lijkt me dat om je kindje te voelen bewegen. @ de rest! Allemaal een dikke knuffel! xxxx
Tjee, ik kreeg weer geen mailtjes :S Mik ik zal je zo via pb de site sturen waar je alles kan lezen, het is ook gewoon lekker nederlands Als mijn vriend en ik komen te overlijden denk ik dat ik wil dat ons kind naar mijn tante gaat. Mijn moeder kan ook hoor die is nu 39 dus die is ook nog jong, maar zij heeft te druk met werken en heeft een vervelende vriend en etterige stiefkids. Mijn tante zal ons kind ook beter kennen dan mijn moeder. Dus is dat gewoon een makkelijke keuze.
Mijn ouders zijn allebei begin 50 dus ook niet echt super oud. Ouders van mannetje zijn een paar jaar ouder.
Mijn opa's leven niet meer en mijn oma's gaan richtiging 80. Jouw moeder is 39 en mijn broer is 31. Wat een verschil..haha..
Dank je wel meid, lief van je. En ik geniet gewoon een beetje van jouw zwangerschap mee vanaf hier tot ik zelf een dikke buik krijg.
Mijn schoonouders zijn 62. Inderdaad wat een verschil. Mijn eigen ouders zijn 53 Ik denk dat ik heel graag mijn broer als voogd zou willen. Hij is 30, nog vrijgezel, maar ik weet dat hij het heel graag zou doen.
Hahaha inderdaad een verschil. Mijn opa zijn broertje is ook 36 ofzo en zijn zoon is 1 dag jonger dan ik
Zo zeg he, even boodschappen gedaan en langs schoonouders geweest, en voila even 5 pagina's bijlezen. Jullie gaan echt veel te snel, hebben jullie echt niets anders te doen... hoe zit dat met werken Jannegie, oeh je maakt het met het uur spannender zeg. Kun je je nog wel inhouden. Klopt, 2x LF van 15 en 2x van 16 dagen. Vandaar ook dat ik wilde wachten t/m 7 april, zucht! Afwachten of er een ongi komt of niet dit weekend. Anders doe ik dinsdag met je mee hoor en ja nu ga ik echt wachten. Rox, veel plezier met je verjaardagsvisite. Voogd... tja uiteraard nog nooit bij stilgestaan. Ik denk dat het 1 van de zussen/schoonzussen zal worden. Onze ouders zijn al in de 60. En babyspul, zoals jullie weten deze week geswicht voor Woezel & Pip. Maar anders had ik zeker nog niks gekocht. Maar goed, zoals met meubeltjes etc. Op marktplaats etc. raak je een hoop kwijt hoor. Dus zou je nu met spul zitten omdat het niet lukt of zo, dan komt dat wel goed lijkt mij. Haha net van die wijze verhalen gehoord van mijn schoonouders over mijn nichtje, lachen hoor! Hmmmm, wat zal ik vanmiddag eens gaan doen buiten hier rond hangen. Werk is klaar, huis is schoon, boodschappen gedaan. Oja ik ga zo lekker een pan tomatensoep maken. Mijn zus komt straks, vanavond naar Plien & Bianca.
zora mag hoor geniet maar lekker mee. moest gisteren trouwens wel lachen. lag in bed te genieten van de schoppen etc. zeg tegen mijn man hoe fantastsch het is zegt ie. nou lijkt mij anders bokke irritant zo'n kind wat de hele tijd zit te schoppen k zou niet kunnen slapen. die arme man denkt dat ik helemaal beurs geschopt word al. hahahahahahahahahah gr kim
hahaha Kim, mannen. Mieke, ik ga straks als ik thuiskom ook lekker een pan tomatensoep maken. Samen met mannetje een borreltje drinken en daarna lekker soep koken. Misschien dat ik vanavond nog even het dorp inga moet nog een aantal dingetjes doen. Schoenen naar schoenmaker, cadeautjes kopen en een boek voor mezelf. En ook heb heb geen zin om te werken. Bah!
ben een folder in elkaar aan het zetten ( ja weer een andere) vrij simpel maar mijn baas heeft de foto's in words geplakt kan ik dus niets mee. moet ze allemaal opzoeken!