Ah Rebbelje eerste pendel. Leuk hoor! Maar we hopen natuurlijk dat het veeeeel eerder weer raak is voor jullie.
Joehoe even een tussendoortje van mij! Heb net al fijn met Esmeetje gespeelt, en ze lacht al wat af. Leuk hoor! Nou ga weer.
Snap echt niks meer van mijn lichaam/cyclus.. Nu dus van FF een kruis gekregen, dus heb een schatting waar me eisprong was. Maar nu heb ik al sinds die eisprong echt zeurende buiksteken.. Snap echt niet waar 't vandaan kan komen, want is niet me darmen of maagkrampen. Echt zoals een eisprong, maar dan de hele dag gewoon nonstop. En heb ook elke x nog effe tussendoor per dag 1 x vruchtbaar slijm afscheiding.. Wel weinig en ook maar 1 x per dag. Snapt iemand dit?
Hallo meiden! Ik ben net wakker na mijn eerste nachtje werken...en ik dacht snel even kijken of hier nog nieuws is. Balen Mieke, en inderdaad wat kan je lichaam je voor de gek houden he! Een dikke knuffel voor jou! Een fijn weekend! Rebbel, voor jou ook nog een dikke knuffel! Fijn dat jullie het al een plekje hebben kunnen geven. Veel succes meid! Enomis, is er al nieuws? Maranka, klinkt goed, jullie plannen voor de trouwdag. Het is zo leuk! Geniet er van! En Blondsteenbokje, lukt het een beetje om de dag door te komen? Jakcy en Wendy, welkom hier en veel succes! Bij mij is er weinig nieuws, zit op het wachtbankje...en die duurt nog wel ruim een week!
Dank je wel....nu gaat het nog wel, want dit was een drukke week, en moet nog tot en met maandag werken....maar volgende week ben ik vrij.....hihi
Hey meiden heir ff berichtje van mij na vanmorgen een negatieve test te hebben gehad is dan vanmiddag me ongi doorgebroken dus ga door naar ronde 4. liefs simone
Wat bedoelde je hiermee blondsteenbokje? Ik heb vanmiddag een test gekocht als ik zondag nog niet ongesteld ben, dan gaan we samen testen (wil zoiets niet alleen doen en ook niet als ik moet werken die dag, morgen is ook al 'volgeboekt' vandaar zondag)
Dit had ik afgelopen ronde ook, s morgens een test en die middag ongi! Kan me goed voorstelen dat je dan enorm baalt!
@Mieke en Enomis, balen dat die duivels toch zijn gekomen... Ik wens jullie meer geluk in de volgende ronde! Liefs Monique
@Rebbel, wat fijn dat je ook een pendel hebt hopelijk raken jullie weer eerder zwanger, ik hoop het echt! Doe je het nog wel even rustig aan! Knuffel Monique