Hallo meiden! Ik zit hier nog een beetje duf te wezen achter de computer na mijn nachtdiensten, maar ben nu heerlijk een weekje vrij! En nog een paar dagen wachten....spannend hoor! Rebbel, fijn dat jullie weer verder mogen, veel succes! Mieke, succes met het opsporen van je ei en veel klusplezier! Blondsteenbokje, hoe is het met je rug? Spannend Missy..... Succes in de volgende ronde Dani! En Racebabe nog steeds niets?
lief dat je het vraagt steen. is echt heel wisselend maar nog steeds niet wat het zal moeten zijn. ik moet vanmiddag weer naar de fysio en dan zal het theoretisch 50% over moeten zijn...niet dus.
Haha bedankt.. wie weet gaat 't helpen. Dat weten we misschien morgen als me temp dan weer wat gestegen is. Trouwens kreeg net van iemand te horen in een ander topic dat ze me ei niet vertrouwd wat FF aangeeft. Terwijl ik toch echt vruchtbaar slijm had, steken, redelijk positieve ovutest en temp dip.. Deze temp dip kan geen eisprong zijn want heb geen vruchtbaar slijm gezien meer en ook geen steken en geen positieve ovutest. Dus volgens mij klopt FF dan toch gewoon?
hoi, kom me weer even melden; geen rood Maranka, indd heb zelf weinig vertrouwen, maar weinig geklust (al is er maar 1 nodig). Vandaag dag 28, net als vorige ronde, dus ik ben nog niet onder de indruk hihi
He Dames, Hoe gaat alles hier? Ik moet toch echt vaker bijlezen... Heeft Racebabe inmiddels al getest? Ben ook wel benieuwd! @Steenbokje, succes bij de fysio! Liefs Monique
@Rebbel, ik vind het heel fijn voor jullie dat jullie weer voor een tweede mogen gaan. Ik wens jullie alle geluk van de wereld! @Yvet, heb je al getest? Liefs Monique
Zo, ik heb besloten vandaag het werk voor gezien te houden! heerlijk. De nieuwe planten staan in hun pot in de vensterbank. En nu is het tijd om Gooische Vrouwen te gaan kijken. Lekker lui op de bank want mijn schouders zijn alweer behoorlijk pijnlijk. Blegh. Laters! Racebabe en Yvet, gaan jullie morgen testen?
dank je monique, Hier nog steeds alles goed. alleen ruzie met mijn moeder en daar heb ik koppijn van. beetje gestresst dus en dat is nu helemaal niet goed want mij ei komt voel ik
nee hoor mag. het gaat om de kerst. beetje lang verhaal alleen. we zouden met zijn alle met kerst en oud en nieuw weg gaan ondanks dat mijn broertje en schoonzusje niet mee kunnen. ze kunnen het niet betalen. echter bleek het te duur te zijn dus gingen we verder kijken. zo kwam mijn moeder met het idee om dan maar met zijn alle daar te gaan zitten. joepie...maar goed mijn vriend en ik keken verder en zagen toch nog een heel mooi aanbod voor de kerst. nu gaan mijn ouders niet mee omdat ze mijn broertje en schoonzusje hebben beloofd dat zij daar terecht kunnen eerste kerstdag! en anders waren ze toch gewoon mee gegaan. dus ik heb gezegd dat ik nu zit met mijn schoonmoeder want die is nu ineens weer niet door mijn moeder uitgenodigd met andere woorden wij hebben nu een heleboel bochten waar we in moeten wringen. en dan zijn wij lastig zegt mijn moeder. ik heb nu dan ook gezegd dat mijn vriend en ik lekker samen weg gaan met kerst en oud en nieuw omdat ik er helemaal geen zin meer in nheb dat wij afgeschilderd worden als de schuldige.
Oh haha zo'n discussie hebben wij vorig jaar gehad. Inderdaad alles regelen en dan 3 dagen voor tijd willen ze in eens alles omgooien pfffff. Inderdaad werden wij toen ook gezien als schuldige nou jammer, dit jaar doen we gewoon lekker wat we zelf willen en de rest zoekt het maar uit. Zit minimaal 1x per week bij mijn (schoon)ouders, dus dan doe ik het wel een dag voor of na kerst. Kerst lekker samen (en misschien met z'n 3-en)
Pff wat een toestanden altijd met kerst toch. Gelukkig zegt mijn moeder altijd dat we lekker moeten doen wat we willen, zijn altijd welkom maar het moet geen verplichting zijn. Ik hou ook helemaal niet van die verplichte dagen. Wij zitten altijd op 1e kerstochtend bij mijn schoonouders, dat is dan wel traditie met pakjes onder de boom. En verder vullen we lekker zelf in, meestal blijven liefje en ik gewoon lekker thuis, saampjes. Zo ook oudjaarsavond, vind ik nooit wat aan. Altijd gedoe, wat gaan we doen en bij wie. Blegh.
Heel moeilijk idd. Mijn ouders zijn bijna een jaar gescheiden (mijn vader vertelde een dag voor kerst aan m'n moeder dat hij wilde scheiden) en nu hebben wij ook zoiets van wie moeten we uitnodigen en wie komt later. Heb nog een jonger zusje en een oudere zus, mijn oudste zus is getrouwd en heeft een dochter maar we vierden kerst altijd samen. Maar ja, hoe het dit jaar moet? Wordt bij ons denk ik ook nog een leuke discussie. Misschien wordt het voor jullie wel een hele bijzondere kerst en dan fijn samen met z'n tweetjes het vieren... Liefs Monique
dat zegt mijn moeder dus ook maar onder tussen he, en ik weet nu al dat ik dit nog jaren moet horen hoor als ik straks voor mijn eigen gezinnetje kies.
Hihi, nee Racbebabe doet nog niet testen! Racebabe niet zo ongeduldig zijn als jullie We zien het eind vd week wel weer, blijf een ongi gevoel houden...!
Heey Meiden, Daar ben ik weer. Nog altijd niks! Me borsten doen echt (.)(.)! Ik heb net test gekocht maar wil hem nog niet doen haha! Hoe is het verder met de overtijders?