oke thanks, ik wacht af wat de andere meiden die tempen ervan vinden! http://img144.imageshack.us/my.php?image=vaagbj5.png spannend bij jou hoor! liefs rebbel
Goedemorgen! Zo gister een druk avondje gehad, en had nu weer veel bij te lezen. Hier nog steeds geen rood! Temp is ook gelijk gebleven, 37. Rebbel gaan we nog steeds gelijk op, hahaha! Yvet, je ligt nu onder het mes meid, veel sterkte!
Spannend kwebbels, zal voor je duimen. Maar ook voor de andere meiden die zitten te wachten. Ik ben deze maand begonnen met tempen. Dus ben erg benieuwd of ik mijn eitje kan vinden.
Goedemorgen! Heerlijk dagje vrij samen met manlief! Rebbel en Mieke ik duim voor jullie! Wanneer ga je testen Kwebbels? Succes! Fijne dag!
hoi meiden, even snel meiden want ik moet eigenlijk weg, ga naar me moeder met haar en mijnj schoonzusje een kadootje kopen voor de verjaardag van mijn schoonzusje. maar goed even bij lezen...tot 6 pagina's terug evrder haal ik niet hoor hahaha. wachters: veel succes ik duim me gek voor jullie. Mieke en Jannegie: ik vind het hyuves probleem prima opgelost zo. ik vind eigenlijk wel dat wij het met zijn drieen moeten blijven onderhouden. hoe meer mensen hoe lastiger het wordt. zo is het goed. ik heb vandaag geen tijd maar kijk snel even heel triest van lieselotje... verder hier alles goed. weer heerlijk aaan de klus. zo ik moet echt gaan...doeeeeeeiiiiii
Rebbel, zie dat je nog maar op dag 11 DPO zit joh, kan nog alle kanten op met je temp, nog niets aan de hand hoor! Ik ben hier continu aan het sliploeren, maar nog steeds niets! Door alle kwaaltjes als drukkend gevoel en krampjes had ik het al verwacht. Maar volgens mij is dinsdag of woensdag mijn NOD, dus.... nog even wachten.
AAAHhhhhhhh nu mijn ei er aan komt ben ik vanochtend vergeten te tempen ppffff, domkop! Zo te voelen zal het vandaag nog niet zo zijn. Nog geen buikpijn ofzo. Maar neit zo slim natuurlijk. Moet gewoon thermometer duidelijk op mijn nachtkastje leggen. Nou ja morgen maar weer nieuwe poging. Zal ook eens op de hyves pagina gaan kijken.
Rebbel, ik heb je kaartje bekeken! Vind eigenlijk dat het er goed uitziet! Die van mij is minder. Mijn temp was gezakt vanmorgen.... . Kijk maar even in mijn album. Zo word je echt heen en weer geslingerd in je emoties. Gisteren dacht ik toch echt dat ik zwanger was. Nu is mijn hoop weg... En ik heb van die lange cyclussen... Nu moet ik weer twee maanden wachten. Of ik moet een innestelingsdip hebben ofzo. Omstreeks welke dagen kan zo'n innestelling komen? We lopen trouwens achter elkaar aan: Mieke zit op 15DPO, Rebbel op 11 DPO en ik op 6 DPO. Als ik het goed gezien heb. Maar Kwebbels is het spannendst! wacht je nog steeds met testen tot woensdag? @ Steen: geniet van je vrije dag meid! Doeg!
Helaas, ik ben snipverkouden geworden. Je gaat bijna denken dat het straf is, omdat ik deze week de griepprik niet ga halen . Ik ga maar op zoek naar een zwangervriendelijk hoestdrankje... (zucht). Verder gaat alles goed. Ben gelukkig vrij vandaag. Dus ik ga ff de positierok die ik van de week gekocht heb ruilen. Ik had zo'n zin in een rok, maar hij staat me gewoon echt niet. Misschien vind ik wel een leuke broek in de plaats.... Later op de dag plaats ik nog even twee of drie positiebroeken op het forum... . Het zijn een witte en een (of twee) positiespijkerbroeken. De witte is me te kort... (lengte) en de ene spijkerbroek zit me te strak... en de andere vind ik achteraf toch niet zo lekker zitten, maar misschien iemand anders wel. . Tot straks.
Hoi allemaal! Ik ben even bijgelezen, wat hebben jullie weer veel gekletst van het weekend zeg..haha. 't is nog steeds spannend hier zeg. Meiden sterkte. Yvet: Sterkte met de operatie.... Hier nog steeds geen ongi, heb voor de zekerheid wel even een testje gedaan vanochtend, maar natuurlijk harstikke negatief...afwachten maar dus... Wat vreselijk van Lieselotje...echt vreselijk Ik heb mezelf ook aangemeld bij de hyves. (missmiranda83) Dus hoop dat ik er ook bij mag!
Jannegie, je hoeft je echt nog nergens zorgen over te maken hoor meid. Je zit pas op 6 DPO nog niet eens op de helft. Dus dat dipje is echt niet erg hoor. Die stijgende lijn is pas echt van belang wanneer je naar de 12 DPO gaat joh! Kop op! Oja, heb de hyves gepimpt, hoop dat jullie het leuk vinden.
Hier nog steeds geen ongesteldheid Heb echt nog een gevoelige borst. Had daar net wel wat krampjes onder in mijn buik. Weet niet precies wat ik daarvan moet denken. Ook heb ik de hele tijd een heeeele vieze smaak in me mond
En ow ja, iemand vroeg of ik ging testen maar mijn vriend is tot woensdag weg voor zijn werk Liep net wel langs de kruidvat maar ik kon me nog bedwingen Misschien doe ik morgen ochtend wel even een testje. En dan toch als verassing voor mijn vriend. Ik moet het gewoon echt weten ben zó ongeduldig! En gister zat ik wat te drinken met een vriendin, maar ik werd toch opeens heel duizelig echt een paar minuten langs. Had gewoon goed ontbeten en middaggegeten. Echt raar
Ja echt he! Ik begin het zelf nu ook te denken hoor. Vanacht werd ik gewoon wakker van mijn gevoelige borst! Ik wil zo graag testen. Mijn vriend zei dat ik toch niet kon wachten met testen en dat hij me niet geloofde dat ik ging wachten met testen tot hij thuis was Volgens mij vind hij het ook wel leuk als ik hem gewoon verras!