deal tipp! en misschien een troost voor de mensen die denken dat ik misschien met kerst iets weet: die dag ga ik met vakantie dus test ik toch ook niet
Joepie! Ongesteld geworden! Voor velen geen reden om blij van te worden, maar dit keer voor mij wel! Dit betekent namelijk dat mijn cyclus weer precies 28 dagen was en we vanaf volgende week ervoor kunnen gaan
@blondsteenbokje: Kijk, vakantie is altijd goed, en wie weet werkt het positief @eva: veel plezier! Au, ineens (echt een seconde geleden begonnen), hele nare steken in mijn onderbuik
Ha! ik ben lekker 7 januari jarig! Dus jullie moeten me wel een verlaat verjaardag cadeautje geven dan. En dat is dan dat jullie zwanger worden en ik extra veel hcg van jullie krijg !
nou de komende maanden komt het wel goed. ik kan nu testen in december op de dag dat wij een jaar samen zijn. 13 januari ben ik jarig, 14 februari valentijnsdag en dan zien we wel weer.
@Tipp, ongeveer evenveel dagen na mijn eisprong als jij had ik ook van die gemene steken in mijn onderbuik en -rug. Dus als ik nou zaterdag een test doe en die is posi dan... @Blondsteenbokje, ik moet dus dit weekend testen of ongie worden dus word het na het weekend dat ik je mijn gegevens geef per pb. Goed? En een hele dikke knuffel voor jou, meisje!
Ik heb besloten niet te testen voorlopig. De vorige 2 rondes heeft me dat bijna een zenuwinzinking bezorgd, dus ik wacht gewoon tot ik heel erg over tijd ben... Ik heb alleen goed de balen in. Omdat mijn cyclus zo raar doet, heb ik de afgelopen 2 weken ovulatietesten gedaan, en die waren allemaal negatief Ik heb nu echt het gevoel dat ik voor jan... heb geklusd.
Nou, je hebt natuurlijk niet voor Jan ..... geklust! Ik neem aan dat je er veel lol aan beleeft hebt, toch? Ik snap wel dat het zo voelt hoor. Lijkt me inderdaad erg lastig om steeds met een negatieve uitslag geconfronteerd te worden.
natuurlijk heb ik er plezier aan beleefd, anders had ik het niet gedaan , maar ik heb echt het gevoel dat ik geen ei heb gehad . Tja misschien komt ie nog, maar ik blijf geen fortuin aan ovulatietesten uitgeven!
ik durf gewoon niet meer te denken weet je dat. ik heb nu echt zo iets als het bijna zo ver is van: zal wel weer mis zijn... ik probeer moed te blijven houden hoor meiden en dat gaat steeds beter. ik wordt steeds sterker. X Marlieke: tuurlijk is dat goed meid. ik duim dat het niet nodig is en ik je gewoon in het roze zet.
ja dat schreef ik eerder ook al. Natuurlijk heb ik er plezier aan beleefd, maar het dient nu ook een doel
Ja ik las het al, was alleen ff weg en daarna vergeten om het aan te passen. Dat is wel waar. Ik hoop dat je als nog je eisprong hebt gehad hoor!
ik hoop het ook, alleen is er geen peil op te trekken. Volgens mijn banner (gebasseerd op een cyclus van 33 dagen - het gemiddelde van mijn afgelopen cycli) had ik hem gisteren, maar niks van gemerkt Maar nu heb ik steken rechts in mijn onderbuik... Dat zou hem best kunnen zijn... Ik heb om de dag geklusd, en sinds zondag elke dag...
Misschien heb je helaas weer een cyclus van 49 dagen , zou zomaar kunnen, hoop het niet voor je! Je tempt ook toch of niet?
ik nam mijn pil van men 17de en op mijn 19de was ik zwanger van men eerste (na net 12 cyclussen) Dan geen pil genomen en na een jaar terug zwanger dan pil genomen van 2003 tot 2005 Dan bij Yenthe was ik na 5 cyclussen zwanger en had ondertussen terug 2 jaar de pil geslikt! dus denk wel dat dat een fabel is hoor.