Pfoee lang verhaal, ik ga ff in me berichten geschiedenis kijken, zodat ik het kan kopieren, ben zo terug!
Ik kan het niet vinden heb ook niet goed gezocht, teveel van het goede hahah! Maar om een lang verhaal kort te maken, mijn oom en tante hadden een droom om in spanje een cafe te gaan openen. Mijn opa en oma zouden meegaan naar Spanje ( en ik ook). Mijn oma werd toen heel erg ziek( ze was al ziek maar kreeg kanker er boven op) dus hadden ze de dromen een beetje laten varen, niet veel later overleed ze. Wouden ze iets beginnen in NL, voor ze op vakantie gingen naar Gran Canaria, gingen mijn oom en zijn ex-zwager praten over een cafe in Amsterdam, allemaal plannen maken en naar de kvk gaan. Vlak daarna gingen ze op vakantie naar Gran Canaria, mijn opa ging ook mee, die kwam depri terug en wou meteen terug naar Spanje. En mijn oom wou ook het liefst weer zo snel mogelijk terug, en toen zijn ze zo snel mogelijk dingen gaan regelen. Ik zei tegen mijn vriend, binnekort kunnen we niet meer gezellig naar oom en tante, want ze verhuizen naar Spanje, en toen belde hij meteen op naar me tante van is het waar etc. En zei toen van ik wil ook mee en ga ik ook mee. En zo was het gekomen! En nu heeft mijn vriend een lening gekregen en is het echt begonnen!
Geen idee. Hee meiden, ik ga lekker evn met mijn moeder de stad in en dan bij vrienden eten, dus ik ben er vanavond niet meer. Tot morgen! KNuffel!
tipp, heel veel plezier! Maak er een leuke middag/avond van! Juffie, succes vanavond. Welke opleiding volg je? Blondsteenboekje, jammer dat je echt ongesteld bent geworden! Over een tijdje worden we vast allemaal roze!
@ ikdus Ga je in Spanje wonen of op Gran Canaria? Sorry kon het niet helemaal uit je verhaal opmaken.
We gaan in Spanje wonen. Ze wouden eerst gran canaria, maar daar zijn niet veel grote huizen te huur. En we hebben zeker 5/6 slaap kamers nodig.
ikdus, gaaf zeg naar Spanje. Kun je spaans spreken en verstaan? En gaat je vriend daar nu een cafe beginnen
Ja mijn vriend en mijn oom gaan een cafe beginnen. Mijn vriend word mede eigenaar. Nee ken het nog niet maar dat komt wel! Heb een curcus van LOI en mijn oom heeft inmiddels een betere spaanse curcus gedownload. Dus..
Hola Ikdus, q bien q vas a vivir en España! A mi me gustaria ir a vivir en Gran Canaria, un dia en el futuro! Un beso, Eva1983
Bedankt Dag en aliekeleppink! Doe de opleiding tot vakleerkracht bewegingsonderwijs. Hoop in april klaar te zijn. Maar moet zeggen dat de motivatie behoorlijk weg is. Nog even volhouden dus. Ga zo eten en dan op tijd weg. Dus waarschijnlijk tot morgen
Meiden, wat kunnen jullie babbelen zo overdag! Bezorgd me elke avond weer leesvoer @ Blondsteenbokje: Balen meid, dat je ongi is gekomen.