hahaha, ik kan ook nooit goed tegen wachten..grrr, ben zo ongeduldig als wat. hebben een hoop geklust, dus ergens hoop ik dat het gelijk raak is, maar ja, die kans is niet groot. Zeker nu ik gister witte vloed heb gehad schat ik dat de rooie duiveltjes gewoon de 12e voorbij komen... maar hopen dat ze uitblijven, dat kan ik niet laten haha
Hopen, dat doe ik elke minuut van elke dag. We zijn nog maar net bezig (ronde 4), maar de wens wordt met de dag sterker... Pfft... en ik zei een half jaar nog zo stoer tegen mijn vriend "als het een jaar duurt voor ik zwanger ben is dat helemaal niet erg, dat is juist normaal". Nooit geweten dat het wachten, hopen, de teleurstelling zo erg konden zijn. En dat de wens zó groot kon groeien. Dat belooft nog wat voor als het echt een jaar gaat duren!
Waarom denk jij dat wanneer je witte vloed hebt gehad, je niet zwanger kunt zijn? Volgens mij kan dat wel?
Ja, ik herken het heel erg. En ik had er ook nog van die typische kwalen bij. Leuk als je lichaam je zo voor de gek houdt.
Nee zegt dat niets? ik dacht dat als je afscheiding hebt, dat je dan niet zwanger kan zijn, dat dit van de eisprong af komt of zo. pfff, ik weet het eigenlijk ook allemaal niet haha. valt idd niet mee, dat vrouwelijk lichaam..haha
Het gele lichaam blijft sowieso even liggen, en daar kan nog wat afscheiding van komen. Maar als je zwanger bent kun je ook gewoon afscheiding hebben hoor. (Ik weet alleen niet meer wie dat zei).
Dag dames, ik heb mijn banner gewoon een heel stuk vooruit gezet, want ik reken erop dat ik nog niet ongie word, het voelt iig absoluut niet zo. Ik heb vandaag nog een testje gedaan voor de absolute zekerheid en voor mijn eigen rust( ik kon nergens anders meer aan denken) maar die was ook negatief. De dames bij het forum over tempen zeggen dat ik nog niet eens een eitje heb gehad, dus bah weer afwachten...
Even een kort berichtje voor de MAMA"S TO BE. Het wil niet altijd zeggen dat ALS je zwanger bent dat je gelijk al kwaaltjes krijgt. Ik heb bij mijn 1e zwangerschappen echt NIKS gemerkt...dat kwam pas veel later. dus niet gelijk denken, ik voel niks...dus ik ben niet zwanger. Maar probeer jezelf ook niet gek te maken met: ik heb zere borsten...en dit en dat. Ook dat wil niet altijd zeggen dat je zwanger bent. De 1 heeft het wel, maar veel vrouwen ook niet. Als je eenmaal zwanger bent krijg je vaak na (+/- 3 mnd) weer afscheiding, en dat is dan knap veel. Dat is heel anders als toen je nog niet zwanger was. Je denkt mooi, 9 mnd niet ongi en geen gedoe...mis dus! dan begint het pas. Deze tekst is dus niet bedoelt om jullie te ontmoedigen maar juist om jullie te helpen. Heel veel klusplezier allemaal, dikke x annette
he balen Laupio dat je w.s nog gen eisprong hebt gehad. Wel handig van je om je banner dan maar te verzetten. Dat heb ik ook de eerste ronde gedaan omdat ik toen ook echt niet wist hoelang mijn cyclus zou duren. Toen ik mijn eitje had gevonden heb ik mijn banner weer aangepast naar het aantal dagen dat ik dacht dat mijn cyclus zou gaan duren. Bleek iets korter te zijn toen. Werd heel netjes na 28 dagen weer ongi. En de tweede ronde was het na 27 dagen al zover. De derde ronde hoop ik niet meer onig te worden . En wil ik mijn ovu-testen in kunnen ruilen voor zwangerschapstesten .
Ik ben helemaal vergeten de nieuwe meiden hier welkom te heten. Wat zijn we in één keer met veel! Gezellig hoor. Daisy, jammer van je andere banner en mijn tip nog uitgeprobeerd? Annette, bedankt voor de info!
had ik al gezegd dat ik in 1x enorm dissy ben echt tegen het flauwvallen aan net heb weer eens voor de veandering lichte hoofdpijn net naar de wc geweets niks nadda noppes en had eerst witte vloei afgelopen week toen een paar dagen hellemaal niets echt krukie droog en nu een heel klein beetje iniminie , maar dronk net 2 glazen thee en was voor het eerst wat misselijk ik ga ff op de bank liggen naar opra kijken ben blij daisy en floddertje dat jullie me kunnen begrijpen daar heb ik zoveel behoefte aan als ik nu ongi wordt toch dan zakt alle moed wel weer in me schoenen maar dat is me eigen schuld dan want maak mezelf gek maar die duizeligheid kan ik ff niet plaatsen we zien wel wou dat ik al 3 dagen verder was doei doei ! ps bedankt dat jullie me gezeik aan willen horen het is net de klaagmuuur maar dan anders hahahaha
Even een vraagje he.. hoe weten jullie wanneer het eitje is vrij gekomen? Ik weet dat dit per persoon verschild maar ik ga er maar vanuit wat de banner zegt want weet niet echt hoe ik er anders achter moet komen ik voel ook niks namelijk. En als ik ga zoeken op google kom je zo veel tegen dat je er ook niet echt wijs uit wordt.
Hoi, Ik ben vorige maand gestopt met de pil en toen op 4 mei ongesteld geworden. Op 18 mei heb ik onveilig gevreeen. Nu heb ik sinds het weekend last van gevoelige harde borsten, misselijk gevoel, vanmorgen ging ik over mn nek omdat ik azijn rook, ik ben elke keer heel erg moe, soort van pijn in mn onderbuik, maar niet heel erg pijnlijk, gewoon raar gevoel. Vanmorgen een test gedaan maar deze was negatief. Ik weet niet zeker hoeveel dagen mijn cyclus is, maar morgen is het 28 dagen geleden dat ik ongesteld was geworden. Denken jullie dat deze symptomen door het stoppen van de pil kunnen komen of zou ik zwanger zijn? Na het weekend denk ik nog maar een test doen als ik niet ongesteld ben. Ik hoor graag wat jullie denken!
omdat je nog niet je cyclus weet weet je niet of je nu overtijd ben of nog ff moet wachten op je ongi ik heb een cycles van 31 dagen gemiddeld en 4 mei was ik ook voor het laast ongi geworden , mischien aangezien de kwalen die je op heb geschreven lijkt het me goed wat je zelf ook zegt om het over 2 dagen opnieuw te testen , mischien heb je te vroeg getest vandaar negatief, het kan best zijn dat je volgende test positief is ! van het ontpillen zelf kan ik niets van mezelf in jouw sympstomen terug herkenen ik had dat allemaal niet ik hoop dat je er iets aan heb maar omdat je rond de periode hebt gevreen heb je best kans op een bevruchting aangezien je vruchtbare periode suc6 en laat het ons weten
Tja het kan ontpillen zijn maar ook zwangerschapskwaaltjes. Pff. lastig he dat zwanger worden. Maar door veel hier te lezen ben ik in ieder geval een stuk wijzer geworden. Kijk anders ook nog even bij het topic eerste symptomen bij zwanger zijn. Staan ook veel nuttige tips en info.
Ik weet dat ik mij eisprong heb gehad doordat ik temp. Je temp is na je eisprong hoger en blijft ook hoger tot je ongi dan de dagen voor je eisprong. Kan zo'n 0,2 tot 0,5 graad verschillen. Verder kun je het ok voelen aan steken in je lies. De ene maand aan de linker, de andere maand aan je rechterkant. Verder zijn er veel meiden die de dagen rond hun eisprong hoofdpijn hebben en misselijk zijn. Vervolgens kun je het ook merken aan vruchtbaar slijm. Dit is slijm dat er doorzichtig of wittig uit kan zien en waarvan je, als je het tussen je vinger doet, draden kunt trekken van soms wel meerder centimeters lang. Lijkt dan een beetje op lijmdraden als je een kloddertje lijm op je vingers hebt gekregen. Als laatste mogelijkheid heb je dan nog het testen met een ovulatietest. Deze testen werken eigenlijk hetzelfde als een zwangerschapstest. Als je LH hormoon hoog genoeg wordt de test positief en kun je binnen 24 tot 48 uur je eisprong verwachten. Als tip zou ik geven om eens in een agenda bij te houden hoe je je de dagen rond je te verwachten eisprong voelt. Heb je b.v hoofdpijn, hoe is je slijm. Voel je steken. enz. Kan best zijn dat je dat dan hebt gevoelt en rond 14 dgen later je ongi eraan komt.