Ha Dames, Ik ben hier nieuw .....ik wil graag weten hoe groot de kans is dat je na het stoppen met de pil zwanger kan zijn a, al in de eerste ronde....heb mijn laatste ongi was 2 maart begonnen..sind dien heb ik veel veranderingen gemerkt in mijn lichaam ...heb pijnlijke borsten...pijn in onderbuik...constant...en het rare is ik voel mij misselijk sind 1 week en altijd na het eten.....vandaag een test gedaan(omdat ik vandaag ongi moest worden..) maar is negatief...maar het lijkt en voelt anders dan altijd...en ik wil graag zo snel zwanger worden.....deze keuze heb ik na 5 jaar eindelijk kunnen nemen en nu kan het niet snel genoeg zijn...kan iemand mij zeggen of ik de test van CB moet geloven of bestaat er nog kans dat ik inderdaad zwanger ben....?
Ik wilde na het stoppen van met pil ook zo graag meteen zwanger worden. Ik dacht telkens he nu voel ik dit en he nu voel ik dat. Bij elke keer als ik een beetje misselijk was of even last had van mijn borsten JA ik ben zwanger.... Ik wilde het zo onwijs graag. Helaas duurde het bij mij erg lang... Ik wilde zo graag zwanger zijn, alles draaide om zwanger worden. Ik begrijp zo goed dat het niet snel genoeg kan gaan! Maar probeer ontspannen te zijn, anders is de teleurstelling zo groot als je niet meteen zwanger bent! Heel veel succes en ik hoop voor jou dat het snel raak is!
Mijn lichaam voelde na het stoppen met de pil ook anders. Daardoor hoopte ik ook dat ik al in de eerste ronde zwanger zou zijn. Nu ik een aantal maanden verder ben, ga ik mijn lichaam beter leren kennen. Ik zou nog niet teveel hopen.
Hoi Hayat, Die kans is er wel, maar is wel heel klein... De 2e of 3e ronde is toch ook best snel? Hoop in ieder geval dat je snel zwanger mag zijn! Liefs Vanilia
Hoi, Je lichaam kan je heel erg voor de gek houden. Ik denk persoonlijk dat je aan het ontpillen ben en als je wel zwanger zou zijn ben ik alleen maar heel erg blij voor je
Je lichaam kunt je idd voor de gek houden! heel erg zelfs... Toen ik net gestopt was met de pil en overtijd was, dacht ik echt ik ben zwanger...dit heb ik een maand volgehouden geloof ik, negatieve testen... bleek 7 maanden later, dat ik helemaal geen eisprong had... Is natuurlijk wel een heel ander verhaal dan jou, maar ik dacht echt serieus dat ik zwanger was! Ik duim in ieder geval voor je!