Net positief getest, over 3 weken skien (ben dan 7 weken). Skien of toch maar niet..?

Discussie in 'Gezondheid' gestart door Watervlinder, 27 dec 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Maryloes

    Maryloes Niet meer actief

    Waar je misschien ook rekening mee moet houden is de hoogte. Dit staat er op de site van mijn vk:

    Of je in de zwangerschap veilig op wintersport kan gaan, hangt af van de hoogte van het wintersportgebied, je vaardigheden als skiër en de duur van de zwangerschap. In hooggebergte bevat de lucht minder zuurstof dan in het laagland. Mensen die hoog in de bergen wonen zijn hieraan gewend; vakantiegangers niet. Hierdoor kan benauwdheid ontstaan, door tekort aan zuurstof in het bloed (ook kunnen flinke bloedneuzen optreden). Als je daarbij flink gaat skiën, verbruik je extra zuurstof, wat het tekort nog groter maakt. Voor zwangere vrouwen is dat ongunstig, want ze moeten niet alleen zichzelf, maar ook het ongeboren kind van zuurstof voorzien. Daarom kan je beter niet op vakantie gaan naar een gebied dat hoger dan 2150 meter ligt.
     
  2. Chai

    Chai Niet meer actief

    Ik zou het niet doen dat skieen..
     
  3. bloempje28

    bloempje28 Actief lid

    17 aug 2010
    412
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik zou niet gaan skieen, ook al kun je zelf nog zo goed skieen, er hoeft maar een gek naar beneden te komen en je onderuit te vegen, als er dan iets gebeurt met de baby zul je het je nooit vergeven.
     
  4. Stroopie

    Stroopie Fanatiek lid

    11 jun 2009
    3.158
    11
    38
    Gewoon lekker gaan. Als je rustig aan doet, ook ivm de zuurstof kan het allemaal heel goed. Ik was 12 weken zwanger en heb toen ook nog op de skies gestaan.
     
  5. Melanne

    Melanne Actief lid

    16 apr 2007
    371
    0
    0
    Wij vertrekken vannacht naar Oostenrijk.
    Ik heb zelf besloten dit jaar niet te gaan skieen !:)
     
  6. Miepie74

    Miepie74 Fanatiek lid

    10 okt 2008
    4.062
    8
    0
    De meeste hotels en dergelijke liggen lager dus je bent dan niet 24/7 op de grootste hoogte. Maar meestal is een weekje vakantie echt geen probleem hoor. Hoe dan ook, mijn verloskundige zei toentertijd: veel plezierrrr!!!! :D
     
  7. Lady C

    Lady C Bekend lid

    19 jan 2007
    516
    1
    18
    Ik heb tijdens mijn vorige zwangerschap heerlijk geskied toen ik 13 weken zwanger was en ik ben geen echt ervaren skier. Prima te doen. Gewoon doen, zou ik zeggen. Veel plezier.
     

Deel Deze Pagina