hoi dames, helaas moet ik ook melden dat ik sinds gisteravond wat bloed verlies . Ben behoorlijk geschrokken. Cd 28 ik weet nu hoe je je voelt. Gelukkig kan ik morgen bij de gynaecoloog in het ziekenhuis terecht, al gaf ze wel aan dat ze me geen zekerheid kan geven, wat ik ook wel begrijp. Maar het helpt al wel wat voor mijn gemoedsrust.. Cd 28 veel sterkte en de andere meiden probeer te genieten.!
cd28, jackyg, veel sterkte hopen op het beste!! Dames ik houd het mee in de gaten ik hoop snel op beter nieuws. Hip1983 als groepsopvoeder, erg leuk werk! en ik vond het ook echt super dat er eigenlijk alleen positief gereageerd werd! Kwaaltjes, weinig is ben alleen moe de hele dag! en sommige dingen smaken anders! multivit drinken is wel zo zuur en kerriesoep daar begin ik al helemaal niet meer aan!
Afspraken 07-08-2012--Hip1983 eerste echo 07-08-2012 - Miepel eerste echo 07-08-2012 - Birdy85 eerste echo 10-08-2012 - Hilse inwendige echo 10-08-2012 - Badhairday inwendige echo 10-08-2012 - Enjoyce inwendige echo 14-08-2012 - Amy1981 eerste echo 20-08-2012 - Henkelien intake + eerste echo Uitgerekende datum 25-03-2013 - Amy1981 (datum nog niet zeker) 25-03-2013 - Birdy85 29-03-2013 - Mikouw 30-03-2012 - Miepel 30-03-2012 - Badhairday 30-03-2012 - Enjoyce (datum nog niet zeker) 02-04-2013 - Hip1983 03-04-2013 - Hilse 04-04-2013 - Henkelien (datum nog niet zeker) Zo nu sta ik er ook tussen. CD 28 en JackyG, wat ontzettend k*t zeg! Veel sterkte en hopelijk valt het allemaal mee!
Heb trouwens weinig kwaaltjes en vraag me wel eens af of het nog wel goed zit, voel echt niks!? Hoe zit dat met jullie? Bij mij is het nog niet echt realiteit zeg maar... Wel beeeeetje opgeblazen/ongesteld gevoel, en ruik alles super goed. (Is dit vreemd??)
Heel herkenbaar! Week 4 en week 5 helemaal nergens last van. Dit maakt me dan zooo onzeker he... En sinds een paar dagen ene dag extreem moe en andere dag gaat het weer wat beter. Met vlagen licht misselijk, maar niet dat ik de wc-pot van dichtbij hoef te bekijken. Borsten zijn niet echt gevoelig. Gisteren en vandaag ben ik niet vooruit te branden. Alles lijkt wel te veel en als ik zit of sta kan ik alleen maar denken: ik wil liggen! Dat vind ik dan ergens wel fijn hoor.
Ik ben nu 5,2 dagen (weet t niet zeker). Ik heb eigenlijk bijna geen kwaaltjes, word daar wel onzeker van. Ik heb licht gevoelige tepels (heel licht)......en constant een raar gevoel in m'n maag, soort van hongergevoel maar heb geen zin omte eten.
@JackyG; hoe gaat het met je? Wat heeft de Gyn gezegd? Ik hoop dat alles goed gaat! Bij mij is zondag het bloeden gestopt. Het 2 dagen best veel bloed verloren maar geen stolsels en ik heb ook geen krampen gehad. Gister voelde ik me letterlijk leeg. Voelde ook echt niets meer in mijn buik. Vrijdagavond was ik best verdrietig, je gaat er eigenlijk gewoon vanuit dat alles direct goed is. Maar je moet er natuurlijk wel rekening mee houden dat het echt niet zo vanzelfsprekend is. We hebben wel afgesproken dat we het direct weer proberen. Zaterdag heb ik een dagje rustig aan gedaan en tegen mezelf gezegd dat het beter is dat het nu stopt dan dat het over een paar weken gebeurd. Je moet toch proberen om er een beetje nuchter mee om te gaan, het was tenslotte pas onze eerste poging. Vanmorgen was het gevoel wat ik ervoor had weer terug dus een beetje het drukkende gevoel. Ik snap er niets meer van. Mag pas volgende week een afspraak maken bij de vk... Maandag hang ik direct aan de telefoon, wil wel weten waar ik nu aan toe ben. Ik ga er niet meer vanuit dat het nog goed gaat maar we wachten het maar af. @naad24; je wenst bijna dat je een keer misselijk bent of niet? Dan weet je tenminste dat er wat zit. Verder bij jullie alles nog goed??
Hoi ladies, Ik ben gisterochtend naar de gyn geweest en heb een echo gehad. Gelukkig was mijn bloeding zaterdagochtend weer over. Kreeg dan ook goed nieuws, het hartje klopte! Heel apart om te zien vond ik. Het was de gyn niet duidelijk waar het bloed nou vandaan kwam, maar mag in ieder geval voorlopig niet zwaar tillen en moet rustig aan doen. Ook kon ze me niet precies vertellen hoe ver ik ben (ben met ICSI zwanger geraakt), maar wellicht kunnen ze daar volgende week donderdag meer over zeggen, als ik weer naar de vk in het zhuis moet. Voor nu lijkt het goed afgelopen en daar ben ik erg blij om. cd28 vervelend allemaal..Kan me voorstellen dat je wilt weten waar je aan toe bent! Die onzekerheid is echt killing.. Andere meiden: hoe gaat het?
Oh wat fijn dat het goed gaat! Hopelijk krijg jij volgende week hetzelfde nieuws cd28! Met mij gaat het prima, steeds vaker een vleugje misselijkheid, maar dat is het normale verloop tussen 6 en 12 weken hè . Wij verheugen ons op de echo donderdag en (als alles goed blijkt te zijn) op het vertellen aan de broer, zussen en beste vrienden! Lijkt me echt super! Met hoeveel weken zijn jullie van plan dingen als de blije doos en zo te gaan aanvragen? Klinkt allemaal zo leuk, maar voelt nog een beetje veeel te pril nu haha.
Jackyg wat fijn dat het goed gaat met je beebje! bijzonder he zo'n kloppend hartje! hopelijk blijft het nu goed gaan. cd28 sterkte meid en mss toch nog es de vk bellen? is toch stom dat je zolang in onzekerheid moet zitten met een inwendige echo kunnen ze al heel vroeg iets zien hoor! hier morgen de eerste echo heb er echt zin in! hopelijk zien we het hartje al kloppen, maar is nog erg vroeg..
Mikouw ik ben ook streds vaker met vlagen misselijk vind het nog niet erg voel ik me ook goed zwanger hihi. ik wacht nog even met al die dozen en tassen en zo te bestellen, vind het nog erg vroeg en uit ervaring weet ik dat nog vanalles mis kan gaan. weet eigelijk niet rond welke tijd je die het best kan bestellen. denk dat ik dat na de 12 weken ergens doe.
@Jackyg: Wat leuk dat je het hartje hebt zien kloppen, een hele geruststelling na dat bloedverlies. Goed nieuws dus voor jullie @Cd28: vreselijk dat je zo in onzekerheid moet zitten, ik zou verwachten dat ze dan toch wat eerder willen kijken. Wel lastig, aan de ene kant heb je het gevoel iets verloren te hebben en aan de andere kant heb je toch nog symptomen, het blijft erg spannend. Sterkte!
Hoi dames. Oke dus is volledig normaal dat je nog niet echt zo'n zwangerschapskwaaltjes hebt... Pffjoew! Nou ja, we wachten de 1e echo en de vk even af en dan hoop ik dat alles goed is! Kan t nou toch nog niet zeggen! Wel nog steeds zo'n opgeblazen gevoel. Hip 1983, wat spannend, morgen 1e echo!!! Leuk! En spannend voor je! Enne, sorry maar ik ben echt hartstikke nieuw in dit baby gebeuren, ben de 1e van de vrienden en van familie die (hopelijk een heel gezonde) baby krijgt, hoe zit dat met die dozen/tassen enz??? Waar, wat, hoe, wanneer, waarom en duur? Brand los dames!!! Zo nu lekker avondje relaxe!
Oh en JackyG, inderdaad heel fijn! Super! CD 28, ik zou t echt niet kunnen volhouden zo lang nog, maar je zou zeggen, geen stolsels betekent dat er noghoop is??? Oh wat een onzekerheid!
Henkelien we bedoelen de blije doos en de felicitas en nog een paar van die dingen. Dat zijn allemaal gratis kado dozen voor zwangere. Google maar es op gratis voor zwangeren dan zul je die wel allemaal tegen komen.
@Henkelien; daar hou ik nu ook aan vast! Mk is volgens mij wel met stolsels en een zware ongesteldheid. Heb beiden niet gehad. Wel 2 dagen bloed verloren maar niet met die symptomen erbij. Ik probeer er niet zoveel aan te denken. Hopelijk is de week snel voorbij. Dus nu wil ik alleen nog positieve dingen lezen van jullie hoor! en dan hoop ik dat ik volgende week ook weer iets positiefs kan plaatsen.
Ik ben helemaal hyper... Zo meteen naar de verloskundige voor de 1e echo, ik hoop zooo dat alles goed is!!
Hai dames, gisteravond is een vrouw van Moeders voor Moeders bij me langs geweest en werd er een HCG testje gedaan: super dikke strepen, ole! Het voelt goed om dit te kunnen doen, bij de vorige zwangerschap lukte het niet vanwege veel lange vakanties in het eerste trimester, maar nu kan ik de hele periode meedoen. Nog meer vrouwen die mee doen hier? @Jackyg: wat een opluchting zeg!! En cd28: ik hoop voor jou hetzelfde!! Een vroeger collegaatje van me verloor heel veel bloed tijdens haar zwangerschap en die kreeg een gezonde zoon. Ik las ergens anders dat 1 op de 5 bloed verliest. @rest: ik wacht ook nog even met die dozen bestellen, allemaal na de 12 wkn (en dan ook direct ), net als kraamzorg, kinderopvang, dat doe ik allemaal rond dezelfde tijd maar. Hebben jullie soms ook zo'n gevoel: straks zijn het er twee?? Dat laat me nog steeds niet los
asje dat gevoel ken ik van dadelijk zijn het er 2 hahaha heb ik al sinds de positieve test.... en raad es...heb net echo gehad..en het zijn er TWEE!! whaaaaaa zo gaaf, is een 2 eiige tweeling we vinden alletwee echt leuk, maar wel heel heftig en spannend! volgende week dinsdag weer echo.. ik zal ff de echo foto plaatsen, je ziet alleen 2 vruchtzakjes. toen ze individueel inzoomde zag je ook het dooierzakje erin bij beide. pffff ik zit helemaal in een roes! vind het zo leuk, maar ook zo spannend en kan nu alweer bijna niet wachten tot volgende week! hoop dat het met allebei goed blijft gaan!