Ja ik gebruik ovu testen, maar CD 9 gaf hij een heel licht streepje en verder niks meer gezien... Misschien dat hij weer laat is net als vorige ronde toen was hij op dag 19, dus we zullen zien..
Hmm oké, ga zo die lijst van jou eens ff doornemen zit, hoe burgerlijk ook, boer zoekt vrouw te kijken
nou die houten die trilt ook maar niet, je schudt alle kanten uit. Volgens mij staat er ook wel een bordje bij... ik zou het niet doen, just in case
Hihi nou mijn vk gaf aan dat ik wel heel veel kaneel moest eten wilde het evt schadelijk zijn, nogal een verschil met heeel weinig tot liever niet Ze zei dat mijn kameeltjes dus ook echt geen kwaad zou kunnen tenzij ik liters en liters per dag zou drinken, of echt een potje kaneel leeg ging zitten eten (jamjam ).