Restanten kraampakket

Discussion in 'Gezondheid algemeen' started by Oilell, Mar 22, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Oilell

    Oilell Fanatiek lid

    Oct 8, 2018
    3,225
    4,457
    113
    Female
    Hoi dames,

    In het plaatselijke suffertje kwam de oproep om restanten kraampakket niet weg te gooien maar naar zorginstellingen te brengen. Dit geldt voor het Gooi, maar kan ook vast een verschil maken in andere delen van het land. Het gaat o.a. om celstofmatjes, gazen, ongeopende flesjes alcohol, navelklemmen, dichte pakken kraamverband en dichte doosjes handschoenen.

    https://m.gooieneemlander.nl/cnt/dmf20200321_12178261/gezocht-in-het-gooi-restanten-van-kraampakketten?utm_source=google&utm_medium=organic&fbclid=IwAR3GiPF2BkOC1A65WyP6K7_J3zt-LBT-MhcHpTgjKvt23WAIi4RYdKVSERc
     
  2. Loveischocola

    Loveischocola VIP lid

    Jan 11, 2019
    12,252
    12,628
    113
    Female
    Dit geld denk ik voor alle provincies/plaatsen! Ik heb de mijne na mijn oude verloskundige pratijk gebracht.
    Neem contact met je pratijk op om te vragen hoe je het beste kan brengen... wij belde aan bij de deur en hebben t met afstand overgegeven.. dit ivm niet teveel mensen binnen willen hebben!
     
  3. Iris86

    Iris86 Fanatiek lid

    Apr 21, 2014
    2,083
    295
    83
    Emmeloord
    Heel graag. Evt ook bij verloskundige of als je een kraamverzorgster kent. Die weten er ook wel raad mee
     
    GossipGirlxoxo likes this.

Share This Page