Heb gekozen voor Gossip Girl. Ben nu bij aflevering 7 en begin er in te komen. Dank je voor de tip (y)
Drop dead diva begonnen vorige week. Gaan ze het er volgende week afhalen grrr. Hopelijk kunnen ze nieuwe rechten kopen en komt hij er weer op. Seizoen 1 redden we om te kijken. Heroes wordt ook verwijderd per 1 december. Gelukkig ben ik daar bij seizoen 4 en kan ik de serie dus afkijken.
Zoek weer wat om samen met m'n man te kijken, wat we al gezien hebben is: Breaking Bad, Broadchurch, Sons of Anarchy, The Musketeers, Marco Polo, Dexter, Ray Donovan....roept u maar Alleen kijk ik nu Gossip Girl en ben ziek dus ga als een speer
Zijn nu the following aan het kijken, superspannend! Mijn man vindt sons of anarchy niets aan maar ik ben nog wel een beetje nieuwsgierig, dus die ga ik nog wel alleen kjken af en toe. Maar ben blij dat we zijn begonnen met the following.
The following is erg leuk. Sons of anarchy waren we aan begonnen, maar vonden we beide niet boeiend genoeg om door te kijken.
Heeft m'n man al veel van gezien zei hij. We twijfelden tussen The Following en Prison Break en het is de laatste geworden, sprak me nooit zo erg aan maar zoveel over gehoord en toch wel nieuwsgierig.
Ik zit in het laatste seizoen van The Mentalist 😱. Iemand een tip voor een waardige opvolger? Ik heb al gezien in dat genre: The Killing Dexter Jessica Jones Luther Homeland Narcos Bloodline