zindelijk maken en een stoffen bank :)

Discussie in 'Peuter en kleuter' gestart door Foxter, 6 jun 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Foxter

    Foxter Niet meer actief

    Hoi meiden,

    Mijn dochter plast zo af en toe op het potje, maar meer is het nog niet. Wel heeft ze een heeeele grote interesse in onderbroekjes, dus vandaag maar eens een onderbroek zonder luier aangedaan.
    Alleen plaste ze net terwijl ze op de bank zat.

    Hoe doen/deden jullie dit, leggen jullie iets op de bank? Ik heb er nu niks opliggen, en ik denk dat dit de komende tijd wel vaker gaat gebeuren :) Ik wil natuurlijk geen stinkbank, hebben jullie tips hoe je de bank weer goed schoon krijgt en wat het beste is om er eventueel op te leggen? (sealen lijkt me wat overdreven :D)

    Alvast bedankt!
     
  2. EnBee

    EnBee Fanatiek lid

    20 aug 2009
    1.147
    9
    38
    Misschien die kraammatrasjes erop plakken (gewoon met tape, zodat ze niet verschuiven) en daarover een plaid?
     
  3. Foxter

    Foxter Niet meer actief

    Oh ja, dat is wel slim! Dat ga ik straks even proberen :)
     
  4. deepfreeze

    deepfreeze VIP lid

    29 nov 2007
    11.895
    42
    48
    Ik had gewoon een (grote) plastic zak, met een handdoek erover. Hij was helemaal blij, met ZIJN plekje ;)
     
  5. Jo79

    Jo79 VIP lid

    6 mei 2007
    25.069
    3.862
    113
    Gewoon je bank plastificeren :D
     
  6. Sensea

    Sensea Niet meer actief

    ow gossie, ik weet niet eens meer of ik iets speciaals deed. wij hadden een gladde leren bank toen. de bank die we nu hebben zou het ook in trekken. nooit over nagedacht eigenlijk. ik vind dat kraammatje met een doek erover nog niet zo verkeerd eigenlijk.trekt het meteen mooi in.
     
  7. kat

    kat Fanatiek lid

    21 mrt 2006
    1.402
    2
    0
    Wij hadden inderdaad ook een matrasbeschermer erop gelegd. Zo'n kraammatje werkte hier niet echt aangezien ze niet stil bleef zitten.
     
  8. MacG

    MacG Bekend lid

    3 mrt 2009
    538
    0
    0
    Ik was van plan er een deken op te leggen, maar ik heb geen idee hoe dat in de praktijk uitpakt (waar gaat de plas heen bijvoorbeeld ;) ).
     

Deel Deze Pagina