Hoi! Binnenkort gaan wij op vakantie met ons kindje van dan 10 maanden.. en we zijn benieuwd naar de babyvoeding op Tenerife.. iemand ervaring? Wat voor potjes hebben ze? Ook gewoon olvarit? En melk? Pap? Luiers? Onze zoon is gelukkig wel een makkelijke eter.. maar we zijn even benieuwd.. ook qua prijs enz..
Ik weet natuurlijk niet hoe lang je gaat hoor maar potjes/papjes kun je zelf meenemen? of vers daar natuurlijk. luiers zal niet heel anders zijn dan de gemiddelde luier hier gok ik zo
Ja, ik neem er ook een paar mee.. maar om voor de hele week mee te nemen als het niet nodig is omdat ze daar ook goede potjes hebben vind ik zonde.. Dan haal ik liever daar..
Ik heb altijd meegenomen alles zelf want je weet nooit. En pap en knijpfruit en rijstenmelk en rijstwafels etc. Koekjes etc. Ze at geen potjes maar toch meegenomen want stel eten niet goed of wil ze niets etc. Achteraf de helft niet nodig gehad maar ik zou niet anders willen ik hen hele vakantie nooit gehad dat ik iets moest kopen of miste iets of what ever. Maar we gingen ook gewoon 5* all inn dus boodschappen deden we zoieO niet Ik denk op canarische eiland hebben ze gewoon potjes olvarit is meeste verkocht.
Zou voor zekerheid,meenem want straks wilt ze niks anders. En luiers in marokko heb ke zelfs pampers dus daar,ook vast wel eigen merk vond,ik,niks
Ha, toevallig stuurde mijn moeder mij in december een foto vanaf de canarische eilanden met daarop een schap met babyspullen uit de supermarkt. Ze hebben alles daar gewoon! We hadden het erover gehad omdat wij daar in het voorjaar op vakantie gaan, dus mijn moeder had even voor ons gekeken.
In Mallorca hadden ze veel van Nestlé en Hero ook potjes. Heb luiers van een merk met een erin. De billen crème ook want ik was de pot crème in mijn luiertas vergeten dus die moest weg bij de douane...
Volgens mij wel hoor, Nestlé is een bekend merk in het buitenland. Voor die leeftijd hebben ze nog wel potjes, vanaf 1 jaar niet meer echt (allemaal van dat hele fijngepureerde spul). Luiers neem ik meestal zelf mee. Dan heb ik op de terugweg extra ruimte voor souvenirs, omdat de luiers dan op zijn.
Wij waren in Griekenland en daar hadden ze ook potjes Nestlé in de supermarkt, maar weinig keuze en zeer fijn gepureerd. Dochterlief vond het niks met 8 maanden. Opvolgmelk zoals hier hadden ze niet. Ja, wel met allerlei zoete smaken en papjes. Ik weet niet hoe dat op de Canarische Eilanden is. Pampers en billendoekjes kochten we ook gewoon op bestemming. Wellicht wat pakjes olvarit friends meenemen voor de zekerheid?