We gaan een midweekje weg na een bungalow park Omdat je altijd teveel mee sjouw wat nemen jullie mee? We gaan 2 volwassenen 2 kids een van 4 en 1 van 1 Enkel beddengoed hebben we vandaar Kom maar op met de lijstjes 😁
Naast de standaard dingen als kleding, speelgoed voor de kinderen etc. zorg ik dat ik grotendeels mijn boodschappen bij me heb. Ik heb een enorme hekel aan boodschappen doen en dat is nog erger in een vreemde supermarkt. (En dan dus ook koekjes, snoepjes, pakjes voor in het zwembad). En wij nemen altijd ons picknickkleed mee en een klein oventje (ik hou wel van koken en lekkere hapjes)
Naast kleding,speelgoed en boodschappen nemen wij mee; Bakplaat met verlengsnoer, Geur kaarsen Een dekentje voor op de bank (gaan altijd in de herfst)