Het wordt zo langzamerhand weer tijd dat manlief en ik een geboortekaartje gaan uitzoeken. Nu kwam ik geboortekaartjes.nl tegen. Wie heeft de geboortekaartjes besteld bij geboortekaartjes.nl? Wat is jullie ervaring? Liep het contact soepel? Was de kwaliteit goed?
Ik heb er nu 3 keer kaartjes besteld en de 4e bestelling ligt ook al klaar, super service goede kwaliteit! Echt helemaal tevreden
ja top! Belde dat ik was bevallen en welke datum en gewicht etc erop moest en volgende dag waren ze binnen! Had ook 2 proefdrukken jongen en meisje, en wist niet of het een jongen of meisje werdt. Enorm goed geregeld! ALLEEN had ik niet verwacht dat het zo'n knutselwerk zou worden met in elkaar zetten hihi maar dat had ik zelf even iets beter moeten bedenken aangezien het nogal creatieve kaart was
Wij hebben er ook gekeken. De proefdrukken waren zo binnen. Uiteindelijk hebben wij andere kaartjes besteld bij Fientje&Co. Ook erg goede ervaring mee trouwens!
Jaa! Proefdruk was er snel! En ook de daadwerkelijke bestelling de volgende dag in huis. Kreeg meer kaarten dan verwacht dus heb bij moeten bestellen maar ook die waren er binnen een dag. Ben tevreden! Goede kwaliteit ook.