Ik heb een vervroegde serotiniteits controle die je pas met 41 weken hebt ik heb hem dus al volgende week ivm vermoeidheidsklachten en pijn dan ben ik 40 weken. We gaan het dan ook hebben over inleiden Hoelang moest je wachten voordat je je afspraak had kortom had je een afspraak binnen een paar dagen of moest je nog een week wachten?
Poeh.. bij mij werd dat al eerder besproken.. Toen ik 40 weken zwanger was en nog geen tekenen van een aankomende bevalling heb ik met de verloskundige een soort van 'stappenplan' gemaakt. Met 41 weken strippen, gebeurd er niks dan 2 dagen later weer strippen, nog niks dan weer 2 dagen later afspraak bij de gynaecoloog en dan inleiden.. Dus ik denk dat ze dat wel binnen een paar dagen regelen? Bij mij was het gelukkig allemaal niet nodig.. Na de eerste keer strippen was het feest
Ik liep bij mijn tweede overtijd. Bij 41+1 had ik een afspraak bij de verloskundige. Die heeft me toen doorverwezen naar het ziekenhuis, daar kreeg ik met 41+3 een afspraak voor een echo en CTG. Aan de hand daarvan zou een afspraak voor inleiden gepland worden met 41+5 (voor het weekend) of 42+1 (na het weekend). Gelukkig beviel ik nog vanzelf met 41+2, dus zover kwam het niet.
Klopt heb begrepen dat de verloskundige gaat strippen maar heb de mogelijkheid gekregen om met 40 weken naar t ziekenhuis te gaan voor Ctg etc en dan gelijk hebben over inleiden hoop zo ontzettend dat ik dan die week terecht kan! Kan ik me daar een beetje aan vast houden als ik deze week dan al beval is t alleen mooi meegenomen! Hopen dat de week snel voorbij gaat
Bij mijn laatste 2 bevallingen was ik ingeleid en afspraken had ik met 40+ staan en de week daarop werd de inleiding gepland. (was al vanaf het begin in het zkh onder controle). De 2e bevalling met 41+5 ingeleid en de 3e met 41+2.
ik ben bij mijn dochtertje ingeleid omdat ze te groot werd met 38 weken en 3 dagen had ik een afspraak bij de gyn (had daar al groei echo's gehad) en toen heeft ze in ons bij zijn de verloskamers gebeld met de vraag wanneer er een plekje was voor inleiden die week.. dat was op dinsdag en op donderdag ochtend om half 8 kon ik me melden bij de verloskamers om ingeleid te worden. dus het hoeft geen week te duren voordat je een afspraak voor inleiden hebt maar hangt wel af van de gyn wat hij/zij wil
Ik kwam op dinsdag bij de verloskundige in het ziekenhuis en moest me de volgende dag melden. Moet wel zeggen dat ik al 4 weken een hoge bloeddruk had (zonder eiwitten), dus ze vonden het met 39,5 week niet meer verantwoord.
Ik mocht bij beide zwangerschappen direct de volgende dag al kiezen voor inleiding (Mits ze plek hadden natuurlijk) 1e bij 41+5 2e bij 41 weken
Ik wist met 28weken al dat ik met 37wk ingeleid zou worden. Een vriendin had op dinsdag laat in de middag controle bij gyn en kon zich de andere dag om 7.00uur melden om in te gaan leiden.
Door voorgeschiedenis en heel hoog liggen groot kind dat waarschijnlijk niet zou gaan dalen met 40+2 naar gyn door verwezen voor advies. De weken ervoor al 3x gestript en 2cm ontsluiting maar niets meer. Aan het eind van het gesprek concludeerde ze dat inleiden inderdaad goed was en ze belde meteen naar de afdeling of ik nu terecht kon. (Dat was ook niet helemaal de bedoeling.) dit was een donderdag, vrijdag zat al vrij vol, dus ik kom meteen zaterdag terecht, terwijl de medisch noodzaak beperkt was. Zaterdag om 7 uur in het ziekenhuis en 19:30 weer thuis met mooie dochter.
Vandaag controle Vk, verteld dat ik na het weekend graag ingeleid wil worden, gelijk ene fax naar het ziekenhuis, ze belde binnen een half uur en ik heb vrijdag ene afspraak voor CTG en met de gyn
Met 40+5 moest ik voor controle bij de verloskundige (Die maakte een afspraak voor 41+1 bij de gyn). Met 41+1 nog geen dochter dus naar de gyn. Echo gemaakt en aan de ctg gelegen alles was goed alleen wat minder vruchtwater. Toen afspraak gemaakt voor de volgende dag mits er plek was (Moest 's morgens naar de verloskamers bellen of er plek was). En er was plek genoeg. Dus 1 dag na de afspraak met de gyn ingeleid.
Ik had het maandag gevraagd , ik had een hoge bloeddruk en werd meteen doorgestuurd. Dinsdag zat het vol dus ik mocht woensdag terug komen.