Clomid voor 6 maanden meekrijgen?

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door Nikkie80, 22 jan 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Nikkie80

    Nikkie80 Fanatiek lid

    9 aug 2007
    2.252
    0
    0
    Zuid-Oost Brabant
    Hoi Meiden

    Ik heb een vraagje. Mijn FA vertelde mij dat als ik2 ongeveer dezelfde cycli heb, dat ik dan voor 6 maanden Clomid meekrijg. Maar ik heb nog beide rndes Pregnyl gezet gekregen, anders kan ik een eeuwigheid wachten op mijn ongi.
    Dan kan ik nu toch geen Clomid voor 6 maanden meekrijgen? Ik zal toch ook de Pregnyl nodig hebben? En ik weet toch niet wanneer ik de Pregnyl moet zetten..? Mijn cycli , met Clomid, ijn allebei heel verschillend verlopen, dus daarom zal ik nu nog niet voor 6 maanden meekrijgen.
    Weten jullie hoe dit zit?

    Nog een vraagje. Dit was voor mij de tweede ronde Clomid. Stel dat ik vanaf nu Clomid meekrijg, zonder ziekenhuisbezoek, gaan dit dan af van de 6 rondes Clomid? Of krijg je pas nadat je goed bent 'ingesteld' 6 maanden Clomid mee?

    Liefs Nikkie
     
  2. Elmo

    Elmo Niet meer actief

    Volgens mij zijn dit typisch vragen voor je FA zelf. Ik zou gewoon even contact opnemen met je arts.
    Heel veel succes,
    Elmo
     

Deel Deze Pagina