hier ook af en toe flinke ruzie het gaat de laatste tijd goed maar als ik er over na denk is het eigenlijk best wel vaak dat we met deuren slaande ruzie hebben nu ik er overnadenk kan dat ook niet natuurlijk maar we houden wel van elkaar hoor en zulke ruzie's gaan om de onbenulligste dingen
haha, wat herkenbaar, maar dan over een stuk karbonade. hij wou ribkarbonade ipv schouderkarbonade . ik heb hem nog 1 keer gevraagd, meneer hoefde niet. dat heeft ie geweten. het enige waar ik spijt van had, was de troep na die tijd. het was een groot bord met rijst en saus. kon een stuk muur na die tijd gaan oververven . sindsdien heeft hij dat niet weer gedaan. maarre hier kunnen we ook behoorlijk pittige ruzies hebben.
Wij hebben nooit knallende ruzie maar vanacht/gisteravond was het wel weer raak. Vriend snauwde,ik kan daar niet tegen en we hebben de hele avond niets tegen elkaar gezegd. Nu is ie op zijn werk en heb gevraagd of ik mocht bellen maar hij reageert niet
Jou verhaal kan mijn verhaal zijn, zo gaat dat hier ook. Soms denk ik weleens dat het misschien wel eens goed zou zijn om even te schreeuwen tegen elkaar en met een deur te gooien, maar zo zijn wij niet. Een paar deuren verderop hebben ze soms wel knallende ruzie en dan hoor je ze tegen elkaar schreeuwen en dan lopen die kinderen daar ook nog tussen en te huilen, krijg er altijd de rillingen van. Maar iedereen doet het natuurlijk op zijn of haar eigen manier he. Groetjes Tamara.
Tja ik woon in Den Haag, dat zegt genoeg. Kan zelf een behoorlijk heethoofd zijn maar mijn vriend (gelukkig) niet. 't Is meestal ff schelden en tieren en dan is het weer goed. En is er altijd 1 van de 2 die met hangende pootjes sorry komt zeggen
hmmm, hier ook nog al eens flinke ruzie's hoor! en als ik eerlijk toegeef, moet ik zeggen dat ik erg weinig geduld heb... ik voel mijn kookpunt komen en zeg dan altijd tegen mijn man, hou nu maar op, want zometeen is het weer zover en heb ik mezelf neit meer in de hand.... en als hij dan nog net ff iets zegt ofzo... tja... dan schiet ik uit mijn slof en willen er nog wel eens dingen als afstandsbedieningen en telefoons door het huis vliegen, of deuren die idd erg hard dichtknallen... Moet ook zeggen dat ik mijn mannetje zelfs wel eens heb geslagen.... Toen was ik echt door het dolle heen! Gelukkig kan ik niet heel hard slaan En we maken het daarna wel altijd weer goed! maarja, je bent dus niet de enige!
Ik sta echt te kijken dat jullie mannen zelf durfden om friet te gaan als jij net hebt gekookt! Gelukkig heeft hubbie dat hier nog nooit gedaan, ik denk dat ik iets zou krijgen!
Hier ook al wel een paar keer knallende ruzie gehad hoor! Denk een keer of vijf in de goed zeven jaar dat we samen zijn, dus dat valt best mee Meestal blijft het gewoon bij een discussie en zijn deze ruzies dus maar zelden!
Hier staat het dak ook wel eens te springen hoor Niet echt leuk maar soms ' moet' het gewoon eventjes....
Ik ben blij dat mijn dagelijkse servies van de Ikea komt . Het mooie, Wedgewood gebruik ik alleen als er visite is (dan kan ik me wel inhouden).
@princess Nou ik heb hem ook wel eens een knal verkocht idd mmzz maar das dus niet de gewoonte. Maar zoals jij aangeeft hier dus het zelde; zeg ik kap nou want dit loopt weer uit de hand, en dan toch nog ff wat zeggen of doen en dan waarschuw ik (soms) nog eens en dan ga ik ook los hoor, en dan echt schreeeeuwen. Daarna denk ik altijd, wat ben ik toch een viswijf zeg hahaha Maar ik waarschuw al van te voren van zulle we deze discussie stoppen en dan gaat ie door en door en door tot ik echt knal gewoon, en dan voel ik me zoooo koken dat ik denk ik gooi je zo over het balkon naar me beneden (niet dat me dat lukt)
heerlijk! af en toe lekker ruzie maken wij kunnen er ook echt wat van.... met deuren smijten, schreeuwen (dat doe ik dan voornamelijk... mijn vriend staat dan eigenlijk alleen maar te zwaaien met zijn armen en te roepen sssttttt de buren..) ik weet dat er veel stellen bijna nooit ruzie maken, en daar heel trots op zijn maar wij vinden het heerlijk om soms even lekker los te gaan gelukkig zijn we het beide na een half uur meestal wel weer vergeten
nou, mijn mannetje is een schat, maar ik moet altijd 35 keer zeggen dat ik iets niet / of juist wel wil en dan dus een keer héél boos worden (met schreeuwen dus) en dan heeft hij het EINDELIJK door. Meestal begint het heel onbenullig, maar als ik al 10 keer heb gezegd dat ik het niet fijn vind dat hij voor de grap (ja, meestal bedoeld ie het goed hoor) héél hard in mijn oor blaast. ( ja, serieus, op een gegeven moment deed ie het elke avond)En hij blijft het doen, dan ontplof ik dus. Of als hij keer op keer hondenkots en kattenpies opruimt met de vaatdoek en die vervolgens na even afspoelen weer bij de gootsteen legt.. Ach ja..het is gewoon soms net een kind ( wel een hele lieve hoor) en daarom wil ik er ook mee ophouden. Met dat schreeuwen. Want ik wil mijn kinderen een gezellig thuis geven en niet zo'n kippenhok waarin elke dag een krijsende moeder zit...
@ lob. Ik vind dat ook lekker hoor, lekker tegen elkaar aanzeiken. @draakje86. Er zijn dus heeel veeel b*tches zoals ons. Als ik dit zo lees, haha. Ik had het ook wel eens hoor, dat ik dacht, tjé, zo hebben wij nooit ruzie, geen geschreeuw of gesnauw (ben ik wereldkampioene in, snauwen en sneren geven )... Maar dan zie ik 1 van de partijen die niets durft te zeggen, lijkt mij ook niet gezond, alles maar opkroppen, terwijl wij alles aan elkaar eruit klappen, weet iedereen waar hij/zij igg aan toe is. 't is maar net hoe je het bekijkt.