Ik zal het nog sterker vertellen. Als ik op stap ben met mijn zoons en met een vriendin en haar dochter, krijgt haar dochter alle aandacht en mijn kinderen niet. Zelfs ooit een vrouw gesproken die zei jongens niet leuk te vinden, en dat ze het zo jammer vond dat haar eerste kleinkind een jongen werd Voorkeur oke, maar afkeur vind ik zo fout en triest!
Ik wil hiermee zeggen nogmaals dat iemands gevoelens niet te sturen zijn en ik baal er zelf ook erg van DAT ik me er zo bij voel.. Me kind doden vanwege zijn geslacht haha NOOIT!! ook dat heb ik al gezegd, ik zal evenveel van hem houden als wanneer het een meisje zou zijn. Ik schaam mij niet, want ik kan er niks aan doen, ik voel machteloosheid, geen schaamte.
Weet je, ik kreeg zelfs een beetje begrip voor je ts, totdat je zei dat je volgende kindje misschien dan een meisje is! En wat dan niet, dan wil je het niet? Stel je krijgt nog een, kindje en het wordt weer een jongetje dan laat je het maar weghalen omdat je dan geen meisje meer krijgt? Kijk hierna alsjeblieft wat beter uit met voorbehoedsmiddelen, want dit slaat nergens meer op toch?
Mijn moeder heeft hardop gezegd dat ze meisjes niet leuk vindt. (ze heeft 2 dochters en een zoon.....) Toen ik haar belde om te vertellen dat we deze keer een meisje krijgen, was haar reactie: "En vind je dat nou écht zoveel leuker?" Euhm...nee! Maar ik ben er toch heel blij mee, net zoals ik heel blij was geweest met nog een jongetje erbij. (en ergens vind ik het ook wel heel leuk om er, heel cliché, 'van allebei 1' te hebben, hoewel een broertje voor ons zoontje natuurlijk helemaal fantastisch was geweest!)
Gevoelens ken je helaas niet sturen maar ik wil wel zeggen dat een jongetje geweldig is. al zou ik zes jongentjes krijgen dan zou ik het nog geweldig vinden maar ook ik zie soms meisjes jurkjes enzo en denk ik ook oo wat leuk maar ik hoef daardoor niet perse een meisje. Wat me wel opvalt is de laatste tijd erg veel topics hierover geopend word.
Ja dat vind ik ook. Heb altijd begrip omdat ik het herken, maar dit gaat ook mij iets te ver. Misschien krijg je nooit een meisje ts, daar al aan gedacht? Vriendin van mij heeft 4 jongens. Maar ik ben ervan overtuigd dat als je baby er is, je je deze gevoelens niet meer voor kunt stellen.
Mijn neefje speelt graag met stofzuigers, helpt mama in het huishouden etc. Mijn nichtje daarentegen, wil geen roze jurkjes, geen haarspeldjes, niet tutten maar wél voetballen, en in bomen klimmen etc. Hihi, geslacht zegt niets over de hobby's/interesses die de kinderen krijgen. En weet je wat zo leuk is aan een jongetje...die wil strakjes met MAMA trouwen! Jij bent zijn allereerste grote liefde. Bij een meisje is papa dat, nu ben jij het! Heerlijk he En zie je je kleine ventje al in een spijkerbroekje, met stoere rode kaplaarzen door de regenplassen rennen en springen? Een meisje met een schattig roze jurkje en leuke sandaaltjes met een mooi maillotje aan is toch iets minder schattig in die plassen... Oja en jongenskleding is zoooo leuk. Zo ontzettend stoer. Met alle felle kleuren enzo. Niks geen saaie grauwe kleding, maar hippe, stoere jongens kleren. Stoere spijkerbroeken, gympies eronder, petje op zijn koppie. Heerlijk hoor, lijkt me prachtig een jongetje! (hopelijk helpt dit je een beetje Kan me je gevoel wel ietwat indenken hoor. Iedereen heeft een voorkeur voor iets en je moet gewoon wennen als het het andere geslacht blijkt te zijn. Maar een jongetje lijkt me superleuk!)
wat een onzin, als je een topic zoals dit begint kan je verschillende reacties verwachten. ts schrijft haar gevoel en mening en anderen reageren daarop met hún gevoel en mening, waarom zou dat niet mogen?
Hier wil ik zeker even op reageren: nee natuurlijk wil ik hem dan!!! evenals mijn mannetje nu!! Ik zal nooit en ten nimmer MIJN kindje weghalen!! Het waren niet de voorbehoedsmiddelen, het was de anti biotica en hierna zullen we ook zeker bewust voor een 2e gaan. Dit mannetje is ook GEEN MOMENT ongewenst geweest voor mij, enkel voelde ik verdriet dat het geen meisje is.. Een gevoel wat ik helaas niet sturen kan!! Maar ik ben er zeker van overtuigd dat ik met hart en ziel van hem zal houden, EN van mijn volgende jongetje ook... IK bedoelde hiermee alleen maar te zeggen dat ik geen 5 kinderen wil omdat mijn eerste 4 zoontjes zijn.. dat wordt me teveel en daarom maakte ik die opmerking.
Ongelukje zei ik omdat hij niet gepland is, niet zo letterlijk opvatten. Hij is niet gepland, zeker wel gewenst!! Ik snap dat wanneer vrouwen het moeilijk hebben zwanger te worden zij blij zijn wanneer ze zwanger zijn, helemaal begrip voor!!! Ik was en ben ook HEEEEL blij dat ik kinderen kan krijgen, ik baalde alleen!! Thats all, een gevoel welke ik HELAAS niet onder controle heb.
Het is alleen jammer dat er dan direct zo fel gereageerd wordt. Misschien wordt het niet zo bedoeld maar zo kunnen woorden anders overkomen dan je bedoeld. Ik kan me er enigzins iets bij voorstellen alleen had ik het andersom. Ik was er zo van overtuigd dat wij een zoontje zouden krijgen dat ik echt heb moeten wennen aan het idee dat het een meisje is. Niet dat ik geen meisje wilde maar het zat zo in mijn hoofd dat het een jongetje was. En het klopt inderdaad na je bevalling ben je heel blij dat je een gezond kindje hebt ongeacht wat het geslacht is.
En daar sta je dan, met je twee jongens, je alles. Waar heb ik getypt dat dat niet mag? Ik spreek mijn waardering uit voor iemand die zich wél in kan voelen in iemand met compleet andere gevoelens dan zijzelf.
Ik zat nog eens te denken he, maar hoe zou jij het vinden als jouw moeder vroeger zo een topic geopend zou hebben toen ze zwanger was van jou.?? Het lijkt mij vreselijk te moeten weten dat je moeder verdrietig was omdat je van het verkeerde geslacht bent.... En dit is nu mijn gevoel, en gevoel is niet te sturen
Toen ik inderdaad hoorde dat mijn moeder had gezegd dat ze meisjes niet leuk vindt, ben ik ook wel even van slag geweest.... Ik vraag me ook erg af, of ze mijn zoontje straks inderdaad veel leuker vindt dan mijn dochter!
WOOOW superthanks!! you and yupgup made my day Vanaf dag 1 hou ik zielsveel van mijn kleintje en zo veroordeeld worden omdat ik wat hulp vraag doet mij dan ook zeer! Thanks girl!! Ik ga ook zeker voor Nike en Airforce
Waar heb ik getypt dat dat niet mag? Ik spreek mijn waardering uit voor iemand die zich wél in kan voelen in iemand met compleet andere gevoelens dan zijzelf.[/QUOTE] wie zegt dat anderen zich het ook niet kunnen voorstellen? daarom hoef je het er nog niet mee eens te zijn of er begrip voor te kunnen opbrengen. ik begrijp ook wel dat ts van slag is en moet wennen aan het idee, maar om het nou zo crue te omschrijven.. nee daar heb ik geen begrip voor. als dat niet begrepen wordt.. jammer dan