Volgens mij is dit nogal off topic! Het gaat niet om een kindje die een fles ranja krijgt waarbij zowel het kindje als moeders geen problemen mee hebben maar om een kindje die slecht slaapt! Ik ben nou wel benieuwd of het al helpt wat jullie bedacht hebben.
Hallo, Jammer dat er zo gereageerd wordt op mijn topic. Sommige denken het allemaal beter te weten, terwijl sommige het wel goed bedoelen. Met Fynn gaat het inmiddels wat beter en met ons ook! Hij gaat eerder naar bed, krijgt een flesje melk voor het slapen gaan. Hij wordt dan toch rond 23.00 wakker maar slaapt daarna tot ongeveer 0300-0400uur. das toch al een verbetering!! We laten hem nog lekker bij ons liggen en als hij s nachts dorst heeft krijgt hij gewoon een beetje sap. En dat werkt tot nu toe het beste.
Wij wonen ook op een 2 kamer appartement (dmv een kastenwand met deur is het nu 3 kamers geworden) en wij hebben hier geen last van. Wij moeten via zijn kamertje naar onze kamer en blijft gewoon slapen van 23:30 uur tot 7 uur. De tips die jij hebt gebruikt zou ik nooit proberen ik zou vooral regelmaat toepassen. Ik heb zo een heerlijk kindje sinds ik dat heb gedaan.