Niet echt mensen om je heen hebben die je begrijpen

Discussie in 'De lounge' gestart door Mamalizzy, 5 mei 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Micchan

    Micchan VIP lid

    24 jan 2012
    22.458
    2.258
    113
    Vrouw
    Wenen
    Ah gelukkig ben ik niet de enige. :roflmao::|
     
  2. Zomerbloem

    Zomerbloem Fanatiek lid

    19 mrt 2018
    2.122
    2.577
    113
    Vrouw
    Misschien heb je het zelf niet door hoor. Maar hoe jij tegen mensen praat is niet bepaald uitnodigend om een gesprek te gaan voeren. Hopelijk doe je dit niet tegen vriendinnen anders vind ik het bijzonder dat ze je vriendin nog zijn.
     
    Syane, citroenrasp, Fuddey en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  3. HappyRabbits

    HappyRabbits Fanatiek lid

    20 jan 2014
    4.891
    4.387
    113
    #63 HappyRabbits, 6 mei 2020
    Laatst bewerkt: 6 mei 2020
    Ja, precies mijn idee! De manier van reageren, de slachtofferrol, niemand om mee te praten, zelf o zo begripvol zijn naar anderen, geen echte familie hebben, geen uitweg zien.... vermoeiend.
     
  4. Bloem2310

    Bloem2310 Fanatiek lid

    6 aug 2016
    2.769
    2.185
    113
    Ik denk, en dit is echt niet als een aanval bedoelt, dat je eens moet kijken hoe jouw interactie met mensen is en of je daarin dingen kunt verbeteren. Dat jij geen kind van een donor wilt is je goed recht en dat hoef je niet te verdedigen.
    Echter reageer je zeer fel en aanvallend op mensen die naar je proberen te luisteren en uit medeleven met je mee proberen te denken over andere opties.
    Dat kan mensen tegenhouden om hierover nog het gesprek met je aan te gaan.

    Hiernaast verwacht je iets van mensen wat erg lastig is. Je zit nu niet in een traject of bent niet bezig met zwanger worden. Je bent op zoek naar een man en mogelijk tegen die tijd een kindje. Hoe moeten mensen in jouw omgeving hier interesse in tonen? Moeten ze vragen hoe het met daten gaat? Of of je al een man gevonden hebt? Dat voelt toch heel vreemd en doe ik ook niet bij mijn vriendinnen die een relatie willen en kinderen. Ik denk dat je iets verwacht van je omgeving wat je niet kunt krijgen/zij jou niet kunnen geven. Het is onrealistisch.
     
    Fuddey en KleineLai vinden dit leuk.
  5. Mamalizzy

    Mamalizzy Fanatiek lid

    2 mei 2020
    1.930
    230
    63
    Vrouw
    Dat voel ik bij een aantal andere vrouwen op dit forum ook. De allesoverheersende kinderwens.
     
  6. hibiscusje

    hibiscusje Fanatiek lid

    31 mrt 2020
    2.225
    3.264
    113
    Vrouw
    Ja en t verschil tussen de meeste vrouwen met die wens is dat ze zelf ook empathie hebben. en dat is even t stukje wat je mist.
     
    Syane, Zulema, Lisa280887 en 5 anderen vinden dit leuk.
  7. Louise11110

    Louise11110 Niet meer actief

    Misschien moet jij even in de spiegel kijken.
     
    Lisa280887 vindt dit leuk.
  8. Mamalizzy

    Mamalizzy Fanatiek lid

    2 mei 2020
    1.930
    230
    63
    Vrouw
    Ik zal nog wat anders over mezelf vertellen. Toen ik ongeveer 20 was heb ik een auto ongeluk gehad met veel complicaties. Een van de vele dingen die daarna gebeurden was dat mn menstruatie wegbleef en als er n beetje bloed kwam ik gillend gek werd van de pijn. Uiteindelijk bleek ik nog gewoon kinderen te kunnen krijgen maar dat wist ik toen nog niet! Ik weet nog dat ik moest huilen en zo bang was dat mn eierstokken oid kapot waren en ik niet meer vruchtbaar was. Ik zei tegen mn moeder neem me maar dingej af. Mn mooie diploma scheer me maar kaal maar mn vruchtbaarheid die wil ik niet kwijt. Wat een onzekerheid wat een verdriet. Gelukkig had ik een moeder die echt haar best heeft gedaan met me naar gynaecoloog etc acupunctuur. Zo werd ik wat gerustgesteld en jwam mn menstruatie weer op gang hoewel ik uiteraard geen enkele zekerheid had qua zwangerschap.

    Om dezelfde reden wil ik nu ook weer proberen om mn lichaam zo gezond te maken. Baat het niet dan schaadt het niet. Net als toen ik 20 was en geen partner had wil ik toch zuinig zijn op mn vruchtbaarheid. Ik heb er nl nog vertrouwen in dat ik nog een leuke man ga ontmoeten. Dat geef ik nog niet op.
     
    Annemeis vindt dit leuk.
  9. Mamalizzy

    Mamalizzy Fanatiek lid

    2 mei 2020
    1.930
    230
    63
    Vrouw
    Mis jij ook anders zou je niet zoiets schrijven
     
  10. hibiscusje

    hibiscusje Fanatiek lid

    31 mrt 2020
    2.225
    3.264
    113
    Vrouw
    Deze vrouwen reageren op jouw 1 richting verkeer verhalen en proberen jouw kant te begrijpen zonder verwijt. Ondanks de kwetsende opmerkingen die je maakt proberen ze je te steunen.
    T verbaasd mij totaal niet dat je niemand hebt om mee te praten als je alleen maar zend en niet ontvangt zijn mensen er gauw klaar mee.
    Is met alles he
    respect
    liefde
    etc.....
     
    Lisa280887 vindt dit leuk.
  11. KleineLai

    KleineLai VIP lid

    30 dec 2017
    14.248
    28.270
    113
    Ik denk dat je je topic beter bij 'zwanger worden' of 'alleenstaand en zwanger' had kunnen openen. De meiden in het donor forum kiezen juist wel voor een donor. Daarmee wordt er niet gezegd dat dat beter is, enkel dat zij er wel voor kiezen. Jouw redenen waarom je er niet voor kiest is daar misplaatst. Dit kun je beter elders bespreken, bijvoorbeeld in het onderdeel 'Zwanger worden'.
     
    Syane, frummelke86, Lisa280887 en 2 anderen vinden dit leuk.
  12. Mamalizzy

    Mamalizzy Fanatiek lid

    2 mei 2020
    1.930
    230
    63
    Vrouw
    Hoezo ik zie overal enorme lijsten over de kinderwens wanneer spiraal eruit wanneer interrationele eiceluitwisseling wanneer ivf etc. En dan zou ik eruit soringen qua overmatig me focussen op kinderwens waar slaat dit op.
     
  13. hibiscusje

    hibiscusje Fanatiek lid

    31 mrt 2020
    2.225
    3.264
    113
    Vrouw
    Heel zuur voor je dat je dat heb moeten meemaken.

    Misschien kan je beter mee gaan praten op t topic over Tinder ervaringen. Dat is een stap richting jouw plan in plaats van in het verleden en zelfmedelijden hebben.

    Je wil een man. ga op zoek.
     
    Evanesco en Louise11110 vinden dit leuk.
  14. Mamalizzy

    Mamalizzy Fanatiek lid

    2 mei 2020
    1.930
    230
    63
    Vrouw
    Was achteraf beter geweest idd. In het donorforum zitten alleen vrouwen sperma als bouwsteentje zien etc ik heb daar niks mee. Kind heeft recht om donor juist te ontmoeten en indien gewenst een mooie band mee op te bouwen
     
  15. Louise11110

    Louise11110 Niet meer actief

    Misschien moet jij je eerst focussen op het krijgen van een goede en stabiele relatie. Dat is wat jij wil toch? Eerst een relatie met een man en dan een kind.
     
    Zulema vindt dit leuk.
  16. hibiscusje

    hibiscusje Fanatiek lid

    31 mrt 2020
    2.225
    3.264
    113
    Vrouw
    weer een sneer....
     
  17. Mamalizzy

    Mamalizzy Fanatiek lid

    2 mei 2020
    1.930
    230
    63
    Vrouw
    Tinder? Wtf wat heeft dat ermee te maken
     
  18. Mamalizzy

    Mamalizzy Fanatiek lid

    2 mei 2020
    1.930
    230
    63
    Vrouw
    Hoezo dat is geen sneer ik heb het zelf gezien.

    Ik had t idd beter elders kunnen openen dat is n leermoment geweest
     
  19. hibiscusje

    hibiscusje Fanatiek lid

    31 mrt 2020
    2.225
    3.264
    113
    Vrouw
    :roflmao:serieus? je wilt toch een man ga daten en Tinder is online daten dus denk dat toch moet beginnen met het zoeken van een man want die vind je niet in t rek bij de ah.
     
  20. Mamalizzy

    Mamalizzy Fanatiek lid

    2 mei 2020
    1.930
    230
    63
    Vrouw
    Het gaat erom dat er wordt gezrgd dat ik er nogal uitspring qua obsessie voor t krijgen van een kind. Als ik dan sommige inderschriften lees denk ik eh ok.... Vreemd dat ik er zo uitspring
     

Deel Deze Pagina