Ik vraag me af. Als je zwanger bent van een tweeling, dat weet je niet heel erg vroeg dat snap ik, maar als je erop terug kijkt. Heb je dan ergere symptomen of meer zwangerschapshormoon in je lijf? Kon je dan eerder testen? (is zomaar een vraagje hoor)
Daar ben ik ook eigenlijk wel nieuwsgierig naar, iedereen is ervan overtuigd dat ik degene in de familie ben die een tweeling mag krijgen.
Dat vraag ik me ook af. Heb deze ronde 100 mg clomid gebruikt en de kans op een meerling is dus groter. Ik heb eigenlijk nog geen last van symptomen.
Wat ik heb begrepen is het idd zo. Vrouwen die zwanger zijn van een tweeling iets hebben vaker last van zwangerschapsbraken, en ze denken dat het komt doordat ze meer HCG aanmaken.
Hoi, hoi, Mijn schoonzusje is net bevallen van een tweeling en had extra veel last van braken doordat ze meer HCG had. Ze had zelf heel sterk het vermoeden dat het een meerling was. Later in de zwangerschap had ze last van hartkloppingen (door het extra pompen van het hart) en een hoge bloeddruk. Verder had ze geen extra of andere symptomen. Gr
Zowel mijn schoonzusje als 1 van mijn beste vriendinnen hebben een tweeling en hebben beide niet meer of minder last gehad als van hun eenling en beide haden geen last van braken.... ze hadden zelfs niet sneller een buikje. Dus geen verschil bij hen.
Dat zijn wel heel verschillende antwoorden En ze zeggen bij mij dat wij ook meer kans hebben op tweelingen en drielingen Komen namelijk heel veel voor in de fam
Hoihoi, ik weet niet of jullie écht iets aan m'n antwoord hebben, maar ik vind het wel een leuke vraag. Ik ben zwanger van een tweeling. Het was een complete verrassing. Dat hadden we echt niet aan zien komen. Of ik dus meer symptomen had dan dat ik gehad zou hebben als het een eenling was geweest weet ik niet. Kan het ook niet vergelijken met een eerdere zwangerschap. Wel had ik de eerste 6-8 weken een heel ombestemd gevoel. Niet echt misselijk, maar ook niet lekker. Achteraf gezien heb ik het idee dat ik niet goed at. Toen ik mijn eetpatroon ben gaan aanpassen (meer eten, vooral brood) ging dat nare gevoel ook weg. Ik heb wel eerder getest; een dag of 5 voor m'n NOD en toen was het al hardstikke duidelijk, dus ik denk wel dat je meer HCG aanmaakt. Zoiets heb ik ook ergens gelezen.
Bij mijn collega dachten ze dat ze een tweeling zou krijgen om dat er zoveel HCG in de urine zat. Maar het is er toch maar één. Er zitten bij haar trouwens wel tweelingen in de familie.