Hoi dames, Ik heb vanmiddag een test gehaald omdat ik maar niet ongesteld werd.. En ja hoor, positief... Ik heb verschillende gevoelens, ben namelijk nog aan t ontzwangeren.. Heb een meisje van net 6 maanden.. Tuurlijk is het meer dan welkom, maar ik had het niet verwacht.. Na de bevalling heb ik geen anticonceptie genomen om de hormonen te vermijden.. Ik was me eigenlijk nog aan orienteren om een spiraal te laten zetten.. Nu hoeft het niet meer ) Mijn man is wel blij maar had het ook niet zien aankomen... Ik wilde mijn verhaal ff kwijt, ben het namelijk nog niet van plan om het te vertellen aan andere... Zijn er meer dames die al snel weer zwanger raakte? Gr. Ceyden
Tja, als je geen antinceptie neemt kun je zwanger worden, dat weet toch iedereen? Geen ervaring mee maar ik wil je wel feliciteren met je zwangerschap! Het gaat vast allemaal goed.
gefeliciteerd met je zwangerschap, hier wel ervaring. Mijn 2de en 3de schelen iets minder dan 11 maanden met elkaar. je vindt vanzelf je ritme erin en ze slapen samen nog heel veel. s6 ermee
Gefeliciteerd !!! Mijn 1ste en 2de schelen 16 maand , En mijn 2de en 3de straks ook , Komt allemaal goed hoor , je word zeer creatief en vind vanzelf wel een ritme . Probeer evan te geniten
Goed gelukt dus het ontlopen van de hormonen? ! Niet zien aankomen? ? Euhmmm.. van seksen krijg je soms baby's. ... Meid, komt vast helemaal goed joh! Voordeel is dat het misschien straks even druk druk druk is maar je ook sneller uit de drukte bent dan wanneer er langer tussen had gezeten.
Nu een dag later ben ik meer aan het idee gewend. Het is me gegund en daar ben ik al blij om. Drukke tijden komen er aan, maar dat schrikt me niet meer af. Bedankt voor de felicitaties.
Gefeliciteerd! Weinig leeftijdsverschil is echt super leuk. Zelf zit er precies 12 maanden tussen mijn 1e en 2e. Op mijn eerste lang moeten wachten en de 2e kwam als cadeautje er gelijk achteraan. Wij hadden bewust geen anticonceptie gebruikt, omdat we graag een tweede wilden. Dat het al zo snel raak was, kwam ook als een verrassing en is super! Drukte valt best mee. Mij lijkt het juist drukker als er b.v. 2 of 3 jaar tussen zit, want dan hebben ze allebei een eigen ritme. En nu gaat de 2e snel mee in het ritme van je 1e, zodra dit natuurlijk kan. En een duowagen is dan ook uitkomst, kun je toch lekker veel op pad. Succes.
Komt goed! Hier tussen nr 2 en 3 bijna 16 maanden. Deden nog heel lang s'middags een slaapje samen, dan kan je zelf even lekker je rust pakken. Gefeliciteerd!
Gefeliciteerd!! Ik kan je helemaal begrijpen.....hier ook heel snel weer zwanger. Was ook niet helemaal gepland, maar als de eerste niet vanzelf lukt en je weinig kans hebt dat dit wel gebeurd hebben wij ervoor gekozen om het erop te "wagen" (wilde ook niet aan de pil...) en ondanks de schrik in eerste instantie dat het al zo snel raak was zijn wij super blij! Dacht eerst natuurlijk ff van "is dit wel goed/ hoe gaan we dat doen/ kan ik dat wel aan...???" maar natuurlijk kan dat! (al moet ik toegeven dat deze zwangerschap lichamelijk wel zwaarder is en dat met nog een kleine maakt het soms wat moeilijker) Ik kan niet wachten tot mijn 2de kleine schat er dadelijk is. natuurlijk zal het ff druk zijn, maar het zal ook zoveel leuke kanten hebben dat ze zo dicht bij elkaar liggen qua leeftijd. Geef het even de tijd en als je de eerste "schrik" voorbij bent kun je lekker gaan genieten van het wonder in je buik en het geluk dat je hebt dat je weer zwanger bent Veel succes met je zwangerschap
hier binnen 3 maanden weer zwanger van nr 4, ben deze week uit gerekend zit nog geen jaar tussen dus. ben super blij maar was eerst ook echt geschrokken.maar ik was wel al weer aan de pil. mijn oudste is 6 en de middelste word 4 jongste 11 maanden probeer lekker te genieten.