Ze hebben er uiteindelijk niks aan overgehouden, maar haar jongste twee kinderen heeft ze ook later en maar gedeeltelijk laten vaccineren. Ook heeft ze geen cocktails meer laten spuiten. de jongste twee hebben gelukkig geen complicaties gehad.
Maar wat heeft melding maken dan voor zin..? 'Het Lareb bepaalt of er een oorzakelijk verband is'. Als iets vaker voorkomt, gaan ze er een goed opgezet onderzoek naar doen? Wat houdt registratie precies in (want meldingen worden neem ik aan sowieso wel 'genoteerd/bewaard')? Dat het bij de bijwerkingen komt te staan?
Je moet het wel degelijk melden, en dan wordt de melding onderzocht. Afhankelijk van de resultaten wordt er dan een officiële melding gemaakt in de bijwerkingen. Dat luistert heel nauw. Maar als een kindje al ziek was, dan is het gewoon niet te bewijzen dat het kind primair is overleden aan de vaccinatie (dus de vaccinatie is absoluut de reden van het overlijden). Het kan dan ook liggen aan de ziekte e.d. Je kunt niet op basis van "de arts denkt dat" een officiële registratie van het geval doen. Als er een gerede kans van twijfel is, dan geldt dat niet als "bewijs" en wordt het niet opgenomen. En dat werkt ook de andere kant op. Als een medicijn (want uiteindelijk zijn vaccinaties medicijnen) een hele positieve uitwerking heeft op een gebied, anders dan waar het goedkeuring voor heeft, dan wordt dat OOK niet geregistreerd. Sterker, je arts mag het wel gebruiken (want hij denk dat), maar als farmaceut mag je het niet als zodanig op de markt zetten (registreren dus). Daar bij mega-boetes al voor uitgedeeld in pharma-land. Het moet bewezen zijn dat het voor die indicatie werkt, beschreven met de bijwerkingen. Zo werkt de wetenschap nu eenmaal. Zwart is zwart en wit is wit.
Helpt het mazelenvaccin? | sciencepalooza Dat er nog steeds mensen zijn in dit jaar in dit land en die niet verstandelijk beperkt zijn maar wel tegen vaccineren, dat vind ik echt ongelooflijk. Waar willen die mensen nu naar terug? Nee, ze zouden hun kind niet onbeschermd donker Afrika insturen, maar beseffen door hun blindheid niet wat het inhoudt voor ons als we 'gewoon' niet meer gaan vaccineren. Kudde-immuniteit? Kudde-domheid.
Dus registratie betekent onomstotelijk bewezen en dan wordt t ook opgenomen in de bijwerkingen. Want 'niet geregistreerd' klinkt alsof het wordt 'gedelete'. Wat dus niet zo is, de registratie van de melding bestaat wel degelijk. Maar zo zie ik bij die overlijdensgevallen in 2009 ook 3x wiegendood bij een daarvoor niet ziek kind staan. Wiegendood is toch een uitsluitings-diagnose, als er geen oorzaak is?
De klankbordgroep is een onafhankelijke groep deskundigen bestaande uit verschillende specialisten op het gebied van kindergeneeskunde, jeugdgezondheidszorg, neurologie, immunologie, geneesmiddelenbewaking, microbiologie, vaccinologie en epidemiologie. Op indicatie kunnen ook andere (deel)specialisten worden geraadpleegd. Deze groep voert een wetenschappelijke discussie naar aanleiding van bijzondere en/of ernstige vermoede bijwerkingen en herbeoordeelt de bevindingen van het RIVM.
Kunnen we even meer zembla kijken? Het RIVM overdrijft het aantal doden ook enorm bijv. bij griep hun quoten circa 2000 doden door griep jaarlijks terwijl het bureau van statestiek er 200 heeft staan dan vind ik 2000 enorm overdreven..
Grote bullshit. Voortaan even je dubieuze bronnen checken. Op de site van het RIVM kan je de bijsluiters van de fabrikanten van vaccins downloaden. Daarin staan ook de hulpstoffen genoemd.
Wat een bullshit. Begint al bij het eerste stukje, dat je eigen huisarts geen antwoord kan geven als je vraagt wat er in een vaccin zit. Als je deze vraag stelt, dan verwijst hij je naar de bijsluiter. Die kan hij zelf openen op zijn computer, maar die kun je ook zelf op internet vinden. Het is een HUISARTS, niet een APOTHEKER. Een huisarts HOEFT ook niet te weten waar een vaccin of medicijn exact uit bestaat. Ze weten vaak alleen de werkzame stof en waar dat goed voor is. Apothekers weten méér, maar ook niet alles. Dat kan toch ook niet, gezien het grote aantal verschillende medicijnen en vaccins? Zou wat zijn, als ze ALLES wisten... Ook zij raadplegen computersystemen, boeken en bijsluiters. Wat staat er nog meer in die link? Dat er ethyleen glycol in vaccines zit, is een fabeltje, die allang ontkracht is. De formaldehyde die in vaccines zit, is zodanig weinig, dat het geen gevaar vormt. Je ademt meer formaldehyde in als je je auto staat te krabben met draaiende motor Thimerosal zit al een tijd niet meer in vaccines. Aluminium zit er wél in, maar in zodanig kleine porties, dat het ook geen verschil maakt. Via borstvoeding krijgt een baby veel meer aluminium binnen, dus misschien moeten we daar eens mee stoppen? Neomycin & Streptomycin zijn gewoon antibiotica's en dan nog zijn ze minimaal aanwezig. En nu zit ik te balen, dat ik méér moeite heb zitten doen om die onzin van jou te ontkrachten, dan dat jij hebt gedaan om die link te plaatsen Doe ik dus ook niet meer...
Het RIVM ziet geen verband in overlijden door vaccinatie bij personen waarbij toch al een slechte gezondheid geconstateerd was maar ziet wel verband in overlijden bij personen met een slechte gezondheid die overleden zijn na een mazelen besmetting. Heb je een zwakke gezondheid en sterf je na vaccinatie dan is de doodsoorzaak je zwakke gezondheid. Heb je een zwakke gezondheid en sterf je nadat je een mazelen infectie hebt opgelopen dan is de doodsoorzaak mazelen.
Officieel bewijs heb ik hier niet maar ervaring van andere ouders van wie hun kind vaccin vrij opgroeien zijn er genoeg te vinden op internet. Kinderen die zonder vaccins, zonder koorts verlagende middelen en met gezonde voeding de waterpokken krijgen doorlopen deze ziekte in het algemeen goed.
Hier in NL worden kinderen niet gevaccineerd tegen waterpokken. En toch zijn er kinderen die complicaties krijgen. Die eten dan zeker allemaal patat en maccie en kentucky en BK en pizza en worden volgepropt met pcm
O ja? singleview - ECPCP/CEPA[tt_news]=55 Heimtückische Masern: Tod nach Jahren im Wachkoma - Landkreis Ludwigsburg - Stuttgarter Zeitung
Typische desinformatietruc. Er wordt een griepvaccin uitgeplozen, terwijl het over DKTP en BMR gaat. Formaldehyde maakt een baby zelf trouwens aan in z'n lichaam, in veel grotere hoeveelheden dan in een vaccinatie.
Ga je nu de moeder de schuld geven? Ik weet even haar nick niet meer maar ze zal je heel dankbaar zijn....not