Net de 5e aflevering gekeken. Ik heb zoveel bewondering voor deze kinderen en hun ouders. Vind dit nog heftiger dan over mijn lijk, gelukkig weet Paul de Leeuw het mooi over te brengen.
Ook wel mooi vind ik dat ze zowel genezen als overlijden in beeld brengen. Heel heftig maar ik vind het mooi hoe het in beeld is gebracht waardoor je toch wil blijven kijken
Zo sneu dat bij Quinten het weer terug is gekomen. Echt vreselijk voor hem en zijn familie. Heftige maar mooie serie. Puur en oprecht. Knap ook van de families dat ze dit lieten zien.
Prachtige serie, heel wat traantjes gelaten. Wat mooi dat de zus van Quinten zijn stamceldonor kan en wil worden.
Ik moet de laatste aflevering nog terug kijken maar vind het zo mooi En zo knap dat beide moeders van emelie en myrthe spraken op hun begrafenis
Er staat mij iets van bij dat Quinten zijn vader in aflevering 1 zei dat als het terug zo komen dat er niets meer aan te doen is. Weet iemand hoe dat zit, als het in een andere vorm terug komt zoals nu in hersenvocht ipv bloed of dat dan niet op gaat?