Hallo , Sinds gisteravond heb ik op de hoofdhuid van mijn zoontje wat rode blaasjes ontdekt. Kan niet thuis hrengen wat het is. Ik zal een foto plaatsen voor de duidelijkheid. Wie herkent dit en weet wat het is ? Ga morgen maar voor de zekerheid de huisarts bellen. Liefs swirl
Zulke plekjes kreeg mijn zoontje op zn hoofdhuid, ik dacht aan eczeem omdat hij dat vaak heeft op zn rug en armen enzo. Maar een dag later had ie waterpokken over zn hele lijf en gezicht Bleken dus waterpokken te zijn.. Maar bij jouw zoontje lijken ze wel erg dicht op elkaar te zitten, is het alleen op dat plekje of over zn hele hoofd? Anders even naar de dokter voor de zekerheid, misschien is het iets heel anders hoor!
Ik dacht eerst ook waterpokken maar had hij niet nu al veel meer moeten hebben dan ? Hij heeft achter op zijn hoofd ook een paar plekjes kleintjes . Verders niet op zijn lijf ofzo. Waterpokken verspreiden zich meestal vrij snel toch ?
Mijn dochter had vorige week maandag en dinsdag ook maar een paar blaasjes en pas de woensdag zat ze helemaal onder. Ik dacht ook dat het vrij snel verspreid maar bij haar duurde het dus ook 2 dagen
Soms krijgen kindjes er helemaal niet veel... bij mijn zoon was het vooral op zn hoofd, gezicht en buik. Mijn zoon had er wel veel jeuk aan maar zat er niet aan. Hij huilde alleen veel Heb hem telkens in een havermout badje gedaan, dat werkte goed om ze te laten uitdrogen. Misschien kun je dat proberen? Google even op waterpokken, dan zie je de blaasjes. Misschien kun je dan zien of ze hetzelfde zijn?