Ik kreeg vanmiddag een mail dat je vanaf vanmorgen 10u weer kon stemmen. Iedereen staat weer op 0, dus dat is wel eerlijk.
Ik heb helemaal geen mail gehad, wat raar. de site doet het nu weer niet bij mij. Maar ik zal morgen maar weer eens kijken
je kon vanaf vandaag weer stemmen maar weer waren er de hele dag problemen. Ik zou zeggen, met z'n allen mailen naar pampers. Dit is zo oneerlijk!
ik probeer dus ook al de hele tijd te stemmen maar krijg de emails niet binnen of ik krijg te zien dat de website eruit ligt en het niet kan vinden allemaal.. echt oneerlijk !!!
Ja lekker is dat...alle stemmen op nul gezet en nog steeds kan ik niet op mijn meisje stemmen Het leek mij wel erg eerlijk omdat je eerst tijd hebt om je kindje op te geven en pas na een maandje beginnen met stemmen....maar goed als het dan zo gaat?! :x
Hier idd ook problemen. Heb nu net wel eindelijk een stemcode aan kunnen vragen maar stemmen wil nog niet helemaal lukken volgens mij. Vanmiddag was ik bij iemand op bezoek en die heeft toch wel op 3 of 4 verschillende baby's (waaronder de mijne) kunnen stemmen. Vind het ook slecht. Het is idd maar een spelletje maar het moet wel eerlijk gaan.
k heb vamiddag ook 1 keer kunnen stemmen. maar nu kom ik weer niet op de site! morgen dan maar weer stemmen.
nou, hier lukt het dus nog steeds niet krijg al genoeg mailtjes van mensen waarbij het stemmen niet lukt.. heb al een boze mail gestuurd dat het totaal niet eerlijk is.. ik verwacht echt niet dat L. 1e gaat worden hoor.. of überhaupt in die top 25 komt maar het moet wel eerlijk gehad.. gisteren stond iemand in de top 5 op 70 stemmen..
Zo vanmorgen dan eindelijk kunnen stemmen en toen ging het ook redelijk snel. Kreeg gisteren idd op een gegeven moment wel een stemcode maar het stemmen lukte niet echt. Ga er idd ook niet van uit dat ons meisje gaat winnen maar het moet idd wel eerlijk gaan.
Ik kon ook pas vandaag eindelijk voor het eerst stemmen. En dan kijk je naar de top 10 en dan heeft er iemand gewoon al bijna 500 stemmen!! Terwijl ik (en meer mensen waarschijnlijk) met moeite vandaag voor het eerst hebben kunnen stemmen!!! Beetje vaag, ga er ook geen moeite meer voor doen met stemmen ed, want sommige mensen hebben alleen vandaag al (en tis nu nog zo vroeg) al bijna 200 stemmen gekregen!!
Mijn kindje doet niet mee maar heb wel gestemd afgelopen maandag op de zoon van een vriendin van mij. De stemcode die ik kreeg was " goor-wijf" Ik heb hierover een mail gestuurd naar pampers en een mail teruggekregen die aan iedereen is gestuurd. Om eerlijk te zijn denk ik dat zijn mijn mail niet eens gelezen hebben. Mijn man bouwt zelf websites dus heb wel enig idee wat er gebeurt kan zijn maar vind voor een merk als pampers dat dit behoorlijk onderschat is. Mijn vriendin heeft dr zoon trouwens direct teruggetrokken uit de wedstrijd.
Volgens mij klopt er niks van. Hoe kunnen mensen al over de 200 stemmen hebben. Zeker kindjes van de mensen die deze actie bedacht hebben. Er klopt niks van.
's nachts stemmen.... mijn schoonvader (helemaal gestoord als je het mij vraagt) zet steeds de wekken 's nachts en dan lukt stemmen prima