Oh dat wist ik dus niet. Ik drink dus veel water met Citroen uit de koelkast... ga zo maar even thee zetten dan! Thanks voor de tip
Hier ook last van de warmte. Maar wat goed helpt; voeten in een koud badjes, natte koude doek op m’n hoofd (als een soort bandana), ik drink kruidenthee lauw (warm vind ik niet lekker nu), en ik eet ‘s middags warm en pittig (daarna voel ik me echt even opgekikkerd en fris).
Ehm...werken met een longontsteking? Geloof dat je hersenen bevangen zijn door de hitte. Thuisblijven hoor!
Ik voel me duizelig, mijn ogen kunnen slechter focussen en mijn hoofd voelt vol. Het liefste lig ik de hele dag op de bank met de gordijnen dicht. Morgen moet ik voor het eerst werken na de vakantie en we hebben geen airco in het deel waar ik zit zie er zo tegenop!
Hier ook lamlendig. En moe! Vanochtend moesten we naar een afspraak. Ik moest 2x 45 minuten wachten in n warme ruimte terwijl mn jongens aan de beurt waren en ik wist van gekkigheid niet meer hoe ik moest zitten. Duizelig en zweten. Iedere keer opstaan, stukje lopen.. bah! Toen even snel naar de supermarkt en nu houden we (Ik en zoons van 6 en 8) een siësta op het grote bed. Sinds gister houden we een lijstje bij met hoeveel glazen water we drinken en ik merk dat mn jongens daar bewust meer door drinken. Rest van de dag sluiten we ons op. Vanmiddag filmpje of een bordspel. Leuk hoor, vakantie, maar mn jongens zouden het toch echt fijner vinden als ze weer lekker zouden kunnen voetballen.
Wat 'fijn' om te lezen dat ik niet de enige ben. Dacht echt dat het een beetje een rare reactie was van mijm lichaam en er misschien wat anders aan de hand was Wij zijn vandaag vertrokken op vakantie met de auto. Wel binnen nederland maar gelukkig richting de kust. Ik hoop echt dat het daar iets beter te doen is dan bij ons in het oosten
Ik merk altijd last van de warmte als ik alleen meer ga drinken, maar dan elektrolyten niet aanvul. Dan krijg ik juist hoofdpijn enzo. Dus naast extra water drinken ook een mandarijntje en een kopje bouillon. Of een AA isotone blabla, maar ORS voldoet ook
Ik kan er ook niet zo goed tegen. Mn schildklier werkt te snel en ik sta nog niet goed ingesteld. Moet helaas extra werken omdat mn 2 collega's met dezelfde functie als ik op vakantie zijn. Gisterenavond was ik vrij, maar aangezien de kids niet kunnen slapen met dit weer was ik nog drukker dan op mn werk. (Mn man en ik wisselden af) Mn hoofd voelt zwaar en vol, ben wat licht in mn hoofd als ik teveel doe. In de zon is helemaal geen optie. Heb een necrofiel om mn hoofd gedaan toen ik de was ging ophangen. Zaterdag gelukkig "maar" 28graden en een paar druppels regen, kijk er echt naar uit.
Nou idd! Ik vind dit weer ook echt vreselijk, heb sowieso al een schijt hekel aan hitte en nu ik zwanger ben en veel last heb van lage bloeddruk maakt dat er echt niet beter op... Ik slaap ook heel veel, snel last van licht in mijn hoofd en mijn suikerspiegel daalt ook nu sneller (maar of dat met de warmte te maken hebt weet ik niet, tis hoe dan ook vervelend) Schijt warmte, mag van mij wel weer kouder worden.
Ja t is niet meer echt prettig zo. Voel me ook niet bepaald top fit ( duizelig, misselijk ed. ) ,Maar goed, ben ook wat verder in mn zwangerschap dus dat helpt ook niet echt. Kleine meid heeft t ook wat zwaarder volgens mij. Mijn zoon daar in tegen vind het heerlijk,als ik hem op zn woord moet geloven.. Dalijk werken .. Maar goed thuis is t ook niet uit te houden .. We moeten ons met ze alle er maar door heen slepen. Volgend jaar op vakantie naar een koud land.. Spanje ofzo haha
Je bent zeker niet de enige. Ik voel me ook niet lekker maar wat nog erger is; ik ben ontzettend chagrijnig. En de baby slaapt amper vandaag, kan het haar niet kwalijk nemen uiteraard! Normaal gesproken zou ik dan lekker gaan wandelen en slaapt ze direct maar dat gaan we maar niet doen vandaag. Goede tip van dat lauw water drinken. Ga t direct doen
Ik heb het ook echt gehad met de hitte. Ik slaap slecht en de hangerige kinderen worden me ook teveel. Ik heb ze nu even naar een buurvrouw gestuurd en lig zelf half bloot op de tegelvloer van de woonkamer.
Dat overprikkeld zijn herken ik ook, naast het ziek en zwak voelen. Ik heb een zeeeer kort lontje en ben momenteel allesbehalve een leuke moeder. Wat een hel dit... en dan hoor je de mensen zeggen dat je niet mag klagen. Nou... ik klaag dus lekker wel. Bah!