Sinds vanmorgen begin ik weer extreem last te krijgen van mijn bekkeninstabiliteit. Nu heb ik van meerdere vrouwen gehoord dat acupunctuur zou kunnen helpen, heeft iemand hier ervaring mee? Volledig weggaan zal het niet, maar de pijn zou dragelijker moeten worden?
Ik heb geen ervaring met acupunctuur, maar wel met mensendieck. Hier ook bekkeninstabiliteit en ik moet zeggen dat het goed helpt!
Ik heb het ook en heb al heel wat dingen geprobeerd.. heb een verleden met veel rugproblemen.. waardoor ik chiropactie heb geprobeerd, fysiotherapie etc.. Niets hielp daadwerkelijk effectief tegen de klachten. Nu heb ik 2 sessies bij een voetteflexzone therapeute gehad en het is echt een wondermens! Zij heeft mijn lichaam gemasseert en mijn voeten.. en ik kan echt voor het eerst sinds de zwangerschap zeggen dat ik nu al 2 weken nog amper problemen heb..
Echt waar? Dat is echt super fijn! Ik denk dat ik het ook maar eens ga proberen, baadt het niet, dan schaadt het (hopelijk) niet. Bedankt voor je reactie, geeft weer een beetje hoop
Je moet even kijken of je verzekering het vergoed.. die van mij vergoed het.. valt onder alternatieve geneeswijze. Succes!