Ik heb gisteren de Babydoos opgehaald bij de prenatal. Wat valt die tegen zeg. Was er speciaal voor na toe gereden. Er zat alleen maar een bambix blik in. Een roddelblad( privé volgens mij) En een paar foldertjes. Echt niet de moeite waard om dit te gaan halen en al helemaal niet om er speciaal voor naar toe te rijden.
Dan zijn ze wel schraal geworden zeg! Ik kan me van vorig jaar nog herinneren dat er echt wel eea inzat..
Ik vond al die baby en zwanger dozen enorm tegenvallen. Vooral omdat er op staat:boordevol! Er zaten vooral reclamefolders en kortingsbonnen in, ik had er weinig aan. De doos van de babydump vond ik nog het leukst. Er zat oa een rompertje in, een knuffel tuitbekertjes en lepeltjes, dat is allemaal in gebruik!
Heb je er maar 1 keer voor hoeven rijden? Dat valt dan nog mee, hahaha. Ik ben eerst naar Prenatal Amersfoort gereden: Dozen 'uitverkocht'. Toen een paar dagen later naar Prenatal Almere: Dozen 'uitverkocht'. Een weekje later (eerst gebeld!!!) eindelijk een doos gescoord in Almere. Maar dan heb je bij thuiskomst idd een behoorlijke domper bij het zien van de magere inhoud...
Vond het ook heel erg tegenvallen tov 2007 en 2011.. Maar gratis hè, dus tja gegeven paard maar niet in de bek kijken hihi
Het zijn gratis dozen hè Soms zit er wat meer in, een klein flesje, speen en alcoholvrij bier. Kun je zelf kopen voor 5 euro ongeveer. De prenatal verkoopt het ook los. Sorry, misschien flauwe reactie maar ik vind het zo raar dat je boos bent dat je te weinig gratis hebt gekregen en er helemaal naartoe bent gereden. Waarom denk je dat ze je naar de winkel lokken? Om spullen te kopen
Ik ging samen met mn moeder gezellig shoppen..gelijk de doos opgehaald.. thhis opengemaakt...en trieste inhoud...heb er niet om getreurd..het is immers gratis...toen vertelde mn moeder dat ze vroeger in haar tijd ook een gratis doos kregen..die zat echt vol zei ze...bijna de hele basis uitzet voor een baby...die tijden zijn helaas voorbij..
Hm, ik heb mij. kaartje laten lopen, helemaal vergeten. Niet de moeite dusom erover te gaan bellen? ik ben wel altijd zo van 'een gegeven paard niet in de bek kijken' maar als ze (a.s.) moeders willen lokken, moeten ze ook wel met wat leuks komen. We geven al genoeg geld uit!
Bij mij viel de babydump doos erg tegen maar de prenatal doos niet. Ik had er een flesje, speentje,lepeltjes, alcoholvrij drinken en leesbladen in. Volgens mij ook nog een knuffeldoekje.. Sowieso is alles wat gratis is mooi meegenomen haha.
Ik vond het helemaal niet tegenvallen. Bij mij zat er een avent fles in, een pak pampers, sudocreme, sokjes, een I love mamma speen, een heel groot spuugdoekje, en nog wat boekjes. Oke, die van de etos zat een stuk meer in, maar het is toch leuk meegenomen. In de baby dump doos zat zo een rood doosje maar dat krijg ik dus niet open..
De zwanger doos vond ik heel handig, daar zat veel in. De baby doos viel mij tegen, inderdaad alleen een bewaardoos (die ik overigens wel gebruik), een potje groente en proefzakje pap volgens mij. De rest heb ik weggegooid
Dan bedoel je vast de blije doos. Die krijg je als je zwanger bent. Die vond ik ook leuk. Maar de Babydoos krijg je zodra je bent bevallen.
Ik was de babydoos vergeten te halen maar toen ik toch in de buurt was van een prenatal heb ik de doos toch nog gehaald (datum bon was verlopen maar ze kon hem toch scannen). Inderdaad een papblik en groente en pap oid. In de Etos doos pyjamapapjes en een kuipje vloeibaar fruitprutje. Ben geen van allen van plan om te geven maar heb er iemand anders blij mee kunnen maken (bambix-blik wel bewaard). De zwangerschapsdozen vond ik meer nuttige dingen inzitten maar inderdaad 'een gegeven paard moet je niet in de bek kijken' en vond het een handige doos om mijn oud papier in weg te gooien .
De zwangerdozen zijn idd een stuk leuker dan de babydozen (was 3 jaar geleden ook al zo). Ben ook nog in twijfel of ik de babydoos ga ophalen bij de Prenatal, eerst eens bedenken of ik nog wat nodig heb.
Ik heb precies hetzelfde! Krijg het doosje ook niet open. Weet dan ook nog steeds niet wat het is een luierdoosje / doekjesdoosje o.i.d.?
Ik heb de felicitas babydoos opgestuurd gekregen. Die vond ik dan nog redelijk, maar ook al mager vergeleken met de zwanger-dozen. Er zat een potje Sudo in, oorwattenstaafjes, een paar pampers, neutral-mini's, nog een alcoholvrij biertje en twee pyjama-papjes. Ik wilde die van prenatal nog gaan halen.... Maar die laat ik lekker zitten. Vooral de overload aan reclame is voor mij overbodig... Gaat linea recta naar de papierbak.
Had de babydoos opgehaald en op t winkelcentrum gelijk geopend - wat de moeite waard was paste in mijn tas. Het zakje fijne granen was prettig, en het bewaarblik is in gebruik. Het potje olvarit is uiteindelijk gebruikt en door dochter direct afgewezen - die wil liever echt eten Zwangerdozen waren beter, verschillende dingen wel goed gebruikt (avent flesje, xl spuugdoek, blauw beertje, potjes sudo...). Het rompertje in de babydump doos heeft dochterlief trouwens nooit gepast, terwijl ze toch heel gemiddeld was qua gewicht.
Hier ging ik een doos ophalen die de gemeente aanbood.. Nou, dat was ook helemaaaal niks! Heb doos en al weggeflikkerd! De dozen van felicitas vond ik wel leuk! Ik heb ze zelfs dubbel gekregen hahaha!