Beweegd heel veel

Discussie in 'Stel je vraag aan de kraamdeskundige' gestart door Belly34, 28 mrt 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Belly34

    Belly34 Actief lid

    29 jan 2010
    355
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi

    Ik vraag me toch wel eens af wat dat is, mijn dochter ligt altijd maar met haar armen en benen te bewegen, je wordt er moe van als je het ziet.
    Is dit normaal of onrust? zodra je haar uit bed haalt begint ze al.

    En ik lees wel eens over sprongen, maar ik snap er niks van.
    Hoe wordt dat bekeken? en hoe wordt dat bepaald?


    Gr Desi
     
  2. Adrienne

    Adrienne Fanatiek lid
    Medewerker

    9 mrt 2010
    2.192
    5
    38
    Hoi hoi,

    Als ze het goed doet, zou ik me niet teveel zorgen maken. Als je het niet vertrouwt, dan is een bezoekje aan een arts altijd aan te raden. Het is voor mij moeilijk om op afstand te beoordelen of er iets aan de hand is. Volg je gevoel, dan is het altijd goed.

    Sprongen..... ja.... daar vraag je me wat. Het kan zijn dat ze in haar voedingspatroon een sprongetje maakt, van bijvoorbeeld 6 naar 5 voedingen. Het kan ook zijn, dat ze in ontwikkeling een sprong maakt, dat is dan vaak op maar één gebied. Bijvoorbeeld spraak, of gaan zitten, of gaan lopen. Ze kunnen dan tijdelijk wel eens wat slechter in hun vel zitten.

    Groetjes Adrienne
     

Deel Deze Pagina