Haha, zit mezelf ook helemaal gek te maken. Dat ken ik helemaal niet van mezelf. Ben blij dat ik niet de.enuge ben. Wat een gedoe haha
Ja ik steek normaal ook niet zo in elkaar.. Pffff, daarom blij met dit forum, kunnen we lekker de hele dag kletsen en speculeren hoef ik manlief er niet gek mee te maken, die zou echt stapelgek van me worden.. Gister tegen hem gezegd dat ik ongi was omdat ik dat ook dacht maar nu maar niet gezegd dat ik het toch niet ben.. Wil hem geen valse hoop geven.. Eerst maar eens afwachten.. Tot op heden nog helemaal niks ook niet bij het afvegen.. Morgenvroeg toch nog maar eens testen.. Pfff tenzij het vanavond of vannacht alsnog doorzet.. Of toch pas zondag testen en nog een dag langer aankijken.. Hahahah liever de teleurstelling van menstruatie dan an een blanco test
Nou wel bijzonder dat het niet doorzet toch.. maar duidelijkheid is wel het fijnst. En dan het liefst in menstruatie want als die test negatief is maar je bent nog niet ongi weet je nog niets haha. Ik hoop voor je dat het niet doorzet vannacht en je morgen gewoon een goede test hebt! Ik denk dat die mannen ook blij zijn met dit forum, ookal weten ze het bestaan er niet van af haha. Die van mij zou ook echt gek ervan worden! Laat nog maar weten if je morgen of toch zondag test. Ik ga morgenochtend nog maar een poging wagen! Hoop op meer duidelijkheid voor ons beide! Eerst vanavond een bruiloft dus dan kan ik even ergens anders aan denken!
Ik pieker nog even verder vanavond haha, en dan beslis ik morgenvroeg wel wat ik doe! Twijfel, twijfel hahaha!
Ladies!! Ik ga slapen.. Al het bruin weer verdwenen.. Net nog naar de toilet geweest en ook bij het afvegen geen spoor te bekennen.. De nacht zal het uit moeten wijzen.. Morgenvroeg zie ik het resultaat en dan wordt het kiezen: testen of nog een dag wachten.. Of misschien dus wel eindelijk echt ongesteld.. We zullen het zien! Nu lekker slapen.. Truste voor iedereen
Shit, ook een bruine veeg. Als het doorzet toch maar niet testen voor mij. Hoop het beste voor jou liza!
Ik duim voor je meis, het beste is met ochten urine. of jezelf teisteren met minimaal 3 uur niet plassen en niet te veel drinken om geconcentreerd genoeg urine te krijgen. Je kunt ook een late ei gehad hebben of een langere lh
Wakker met ongi krampen, en al was de hoeveelheid in mijn inlegkruisje nog steeds minimaal en bruin.. De tampontest pakte nu toch echt verkeerd uit (zal de details besparen) een zwangerschapstest is dus overbodig helaas 1 geluk: zelfde cyclus als vorige maand, zou dit dan nu regelmatig worden? Maakt klussen in ieder geval wat makkelijker zonder ovu testen Ik heb vanavond een BBQ waar ik nu wel gewoon een lekker wijntje bij kan drinken! Met goede moed naar ronde 5! Voor de andere ladies: ik blijf meelezen hoor, dus hou jullie op de hoogte!
Zie je maar weer dat je lichaam een loopje met je neemt, en je ongi uitsteld na je eerste bloedontdekking.. balen meis, succes in de volgende ronde!
Thanks voor jullie reacties! Ik ga er weer met frisse moed tegenaan.. En hoop voor de wachters hier op een positieve uitslag!