Slapende plek op buik

Discussie in 'Gezondheid' gestart door saartje32, 15 dec 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. saartje32

    saartje32 Actief lid

    29 okt 2007
    287
    0
    0
    Ik heb soms boven in mijn buik het gevoel dat daar een klein stukje slaapt :( . Net als je been wel eens slaapt, dat tintelende gevoel. Het gaat om een stukje van ongeveer 5 cm. Ik heb het idee dat m'n beeb daar vaak met een voetje tegenaan zit (hij/zij ligt de laatste weken steeds op dezelfde plek).

    Hebben jullie hier ook wel eens last van?
     
  2. mootjen

    mootjen Bekend lid

    10 mrt 2008
    575
    0
    0
    ik heb wel het idee dat mijn huid op sommige plekken wat gevoelloos is geworden, maar das ook logisch als je buik zo enorm strak gaat staan! misschien is het zoiets?
     
  3. saartje32

    saartje32 Actief lid

    29 okt 2007
    287
    0
    0
    Nee, ik voel echt een tinteling. Met een vriendin over gehad, die zei dat het waarschijnlijk geen kwaad kan, omdat het tintelen betekent dat er weer bloed door heen stroomt. Dat is met je voet ook zo; als hij slaapt en je gaat 'm weer bewegen, gaat 'ie tintelen omdat er weer bloed in komt, dat gevoel heb ik dus in mijn buik, steeds op dezelfde plek.
    Moet maandag naar VK, zal er daar eens naar vragen.
     

Deel Deze Pagina