Niet uit fles willen drinken

Discussie in 'Stel je vraag aan de lactatiekundige' gestart door krumeltje, 12 jan 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. krumeltje

    krumeltje Actief lid

    9 dec 2008
    185
    0
    0
    Hoi,

    Mijn dochter Luna is 2 maanden, ik geef haar met veel plezier borstvoeding. Sinds enkele weken zijn we (dagelijks 1 voeding) aan het oefenen met het geven van borstvoeding uit de fles. Dit is nodig, omdat ik over 3 weken weer 3 dagen per week ga werken.
    Het is echter eerder regel dan uitzondering dat het een groot drama wordt, ze raakt echt in paniek als ze de speen in haar mond voelt.
    Ik heb de afgelopen weken geprobeerd met de fles van Avent, maar die speen vind ik erg groot, en lijkt niet op een borst. Nu heb ik de TommeeTippee fles om te proberen, die is wat breder, een kleinere speen, en zachter. Gisteren een poging gewaagd, maar wederom heel hard krijsen, wat ik natuurlijk heel zielig vind. Op het consultatiebureau hebben ze geadviseerd om de voeding door mijn vriend te laten geven, maar door de paniek bij mijn docher, ga ik het nu zelf proberen.
    Welke adviezen heeft u voor me?

    Alvast bedankt!
     
  2. Ilse

    Ilse Lactatiekundige

    2 apr 2008
    1.552
    0
    0
    Lactatiekundige IBCLC
    Almere
    Hoi,

    hoe is het met de flessen strijd? Ik zal je prive nog wat tips mailen.

    Ilse
     

Deel Deze Pagina