Hoi meiden, Ik ben ruim 5 weken geleden bevallen en heb na het breken van de vliezen een ruggenprik gekregen. Onze dochter is dmv een natuurlijke bevalling geboren (geen keizersnee). Nu heb ik nog steeds best veel last van m'n rug, met name als ik naar achteren buig. Ter hoogte van waar de ruggenprik gezet is voor m'n gevoel. Is er iemand die dit herkent en hoe lang duurde dit bij jullie? Ik ben overigens inmiddels naar de fysio gegaan en heb nu oefeningen gekregen, maar het wordt nog niet beter.
Ik ben gister bevallen met een ruggenprik (natuurlijke bevalling) en heb nu ook een hele zere rug waar ze idd de prik gezet hebben. Maar tegen mij werd gezegd dat dit zeker 6 a 8 weken kan duren voordat je rug hersteld is. En dat het langzaam overgaat in erge spierpijn hebben in je rug. Ik weet niet of ze het ook tegen jouw verteld hebben maar hopelijk heb je er wat aan.
Komt mij niet bekend voor. . Ik ben op 3 oktober bevallen met ruggenprik en een dag of 2 wat gevoelig maar daarna geen last meer ervaren
Ik heb er ook geen enkele last van gehad? Wel algehele spierpijn met name in mijn rug (van paar uur persweeen terwijl dl verkeerd lag) maar dat was ook na een week over. Misschien voor de zekerheid even navragen bij de vlos?
Ikk na 4 jaar nog last. Thx to de ruggenprik een hérnia gekregen waardoor ik dus biet meer kan werken
De ruggenprik kan voor veel na pijn zorgen, echter mag dit niet al te lang duren is mij toen der tijd verteld. Bij aanhoudende pijn moest ik weer xontact op nemen met de gyn/anesthesist. Dit werd mij al verteld voordat ik moest bevallen van ons kleintje. Ik wist van te voren al dat ons kleintje waarschijnlijk met een keizersnede gehaald zou worden. Uiteindelijk hebben ze hem gehaald met een spoedkeizersnede, maar die hele ruggeprik werkte niet, ik heb dan dus ook geen last van napijn, maar wil je wel graag adviseren contact op te nemen met je gyn/anesthesist. Hoe langer je wacht hoe erger het kan worden omdat je ook anders gaat lopen, zitten en doen. Mocht je gyn niets voor je kunnen en of willen betekenen en de oefeningen van de fysio je niet helpen zou je eens een poging dry needling kunnen proberen. Heel veel succes meis, hopelijk knapt het snel weer op.
Bedankt voor jullie reacties! Ik ben vandaag weer bij de fysio geweest. Hij heeft het gemasseerd en het voelt nu al wel beter. Ze hadden niet verteld dat ik tot 8 weken last kon hebben van pijn. Ik wacht het nig maar even af...
Ja ik. Heb nog heel lang last gehad na m'n ruggeprik. Hij is dan ook bij de eerste poging verkeerd gezet, dit was een vreselijk helse pijn die letterlijk door merg en been ging. Tweede poging ging wel goed gelukkig. Maar ik heb nog maanden gelopen met een vreselijk zere rug ter hoogte van waar hij gezet is. Gelukkig nu na 21 maanden geen last meer
Ben 29 oktober bevallen en bij mij hadden ze de ruggenprik in eerste instantie verkeerd gezet, ze konden er niet doorheen. Tweede prik ging beter maar de naald kwam er gebogen uit. Mij is verteld dat mijn rug wel een aantal weken gevoelig zal zijn. Het voelt bij mij als spierpijn vooral als ik te veel heb gedaan