Hallo dames, Ik heb een vraagje.. Ik ben nu bijna 38 weken zwanger. Nu hebben mijn man en ik gisteren sex gehad en heb ik sindsdien buikpijn/krampen. Nu hoor je weleens dat sex de bevalling kan opwekken, zou dat nu het geval zijn? Zijn er mensen met ervaring waarbij de bevalling ook echt begon na een vrij partij?! En wat voelde je dan? Als de kramp aanhoud dan bel ik de VK. morgen moet ik zoiezo voor controle... De eerste kwam met 41+2 dus denk steeds dat ik nu weer overtijd 'moet' lopen
Volgens mij is gemeenschap ongeveer hetzelfde als toucheren maar dan met een 'happy end'. Maar je lichaam en baby moeten dan wel al tegen de bevalling aal zitten. In dat geval denk ik dat vrijen net dat laatste zetje kan geven. Ik ben ervan overtuigd dat de bevalling van onze dochter op gang is gekomen door een goede vrijpartij. Dat was op een zondag en vanaf dat moment had ik steeds harde buiken, wat achteraf oefen weeën bleken te zijn. Ze is uiteindelijk woensdag geboren. Maar toen was ik als wel 40+5 weken.
M'n collega is de dag na hun laatste vrijpartij bevallen. Ging ineens allemaal heel snel. Kan natuurlijk toeval zijn maar ze gelooft dat het er wel mee te maken had. Eigen ervaring heb ik (nog) niet
Hier is het ook gaan rommelen na een vrijpartij. Eerst wat krampen en uiteindelijk doorgezet tot weeën. Spannend! Veel succes!
Toen ik over tijd liep bij mn tweede, hebben we het elke avond geprobeerd. Bijna altijd kreeg ik flinke krampen/weeen, maar helaas ebde die altijd weer weg na verloop van tijd. Uiteindelijk heeft het bij mij niet geholpen, maar ik ken genoeg verhalen waar dat anders is. Succes!
Bij onze tweede had ik s avonds rond 23.00u gemeenschap... Om 05.20 had ik de kleine in mijn armen, dat met 37 weken
Weet niet of het verder was doorgezet trouwens. Het leek in het ziekenhuis af te zwakken maar ivm het bloedverlies wilden ze me in het ziekenhuis houden.
Ja hier ook begonnen na de seks, alleen dan met 34.5 weken en begon met een beetje bloedverlies, dag erna lag hij in mijn armen
Mijn man durfde volgens mij de laatste weken niet meer... Toch een beetje gek met zo'n bewegende baby erbij..
Wauww zoveel positieve verhalen.?! Ik had er al over gehoord, maar geloofde er niet echt in. Mss vandaag maar eens uitproberen.
Hahahahaha, sorry lach even mee Ik zou het vanaf volgende week ook wel een poging willen geven. Ml ziet het alleen niet zo zitten
Hier ook bevallen na een goede vrijpartij Had vanaf de 3 weken daarvoor al na elke vrijpartij flinke voorweeen maar uiteindelijk na de vrijpartij op 39 weken precies is het doorgezet.