Ik voelde me vandaag niet welkom bij de prenatal.. Wilde m'n blije doos ophalen, nou ze deden de deur nieteens voor me open! (zo fijn, pas na een rit van 20 minuten erachter komen dat het maandagochtend is... Wanneer de prenatal dus gesloten is oeps..)
Helemaal mee eens! Het is opzich een leuke winkel, maar t personeel...pff Ik begrijp dat nou niet hè. Ikzelf word altijd vrolijk van al dat babyspul en zou het juist leuk vinden om in zo'n winkel te staan.... Hier in de prenatal zijn ze meestal sago en kunnen ze je totaal niet adviseren. Ik heb zelfs eens meegemaakt dat iemand me liet wachten voor een spelletje op facebook Ze vond dat zelf nog grappig ook.
Bij prenatal heb ik dit nooit gehad. Wel bij de Babypark. Daar heb ik altijd het gevoel dat je alleen service krijgt als je van plan bent je hele baby-uitzet ineens te kopen of je hele jaarsalaris en van alles en nog wat uit te geven. Ik heb wel een keer gehad dat ik in de Prenatal liep en achterin waren 2 medewerkster hardop aan het praten over een sollicitante die daar zwanger was komen solliciteren en hoe ze dat ik haar hoofd had kunnen halen. Dat vond ik echt belachelijk nota bene in een babywinkel hardop dat zeggen.
Hahaha! Ik dacht al, nou die heeft ook noten op d'r zang, verwacht ze een portier ofzo?? Totdat ik de 2e zin las... Maar even serieus, ik weet niet wat het is, maar ook wij hebben alle 'grote' aankopen bij de Babydump gedaan, en niet bij de Prenatal. Het is niet dat ik me er niet welkom voel ofzo, maar het personeel heeft inderdaad een bepaalde 'air' over zich. Niet echt gemakkelijk bereikbaar / aanspreekbaar. Het is dat ze best leuke spulletjes hebben, dus ik blijf zeker regelmatig binnenlopen, maar voor zaken als een kinderwagen ofzo zou ik zeker weer naar de Babydump gaan (voor de service én de prijs). Babypark is pas sinds dit jaar geopend bij ons in de buurt, dus daar heb ik nog geen ervaringen mee.
Hier trouwens ook BabyPark bezocht. Heb daar alleen mensen achter de kassa gezien, heb niemand zien rondlopen om ons van advies te kunnen voorzien.
Echt schandalig!!!!!! Zou er idd nooooit meer komen! En zou er nog bijna een klachtenbrief over schrijven ook!
Hier werden we bij Prenatal echt vriendelijk ontvangen, we kregen meteen koffie en thee aangeboden, we konden rustig rondkijken en mochten alles bekijken, testen etc. Uiteindelijk hebben we daar heel veel gekocht, kregen ook veel korting, en we konden alles meteen meenemen, dus geen levertijden. Super! Ik was toen overigens wel zichtbaar zwanger... maar toen ik er een cadeautje ging kopen, waren ze ook zo vriendelijk. Zal ook wel per vestiging verschillen natuurlijk.
Als iemand mij een baan wil aanbieden in de prenatal zal ik er persoonlijk voor zorgen dat al jullie ervaringen met slecht personeel vergeten zijn! Haha . Zou het wel leuk vinden er te werken allemaal die lieve spulletjes en bolle buiken spotten , misschien iemand een klacht indienen in prenatal Anrhem? Even plaats maken .
Pfff typisch Prenatal... Hier hebben ze altijd te druk om je te helpen! Ik vind het een sch..t winkel Gewoon lekker gaan shoppen hoor! Als ze je niet willen helpen, geef je je centen toch lekker uit in een andere winkel?
Een aantal ervaringen hierboven zijn wel erg schandalig. Misschien zou een cursus gastvrijheid voor het personeel wel is goed zijn. De nicht van mijn vriend werkt ook bij prenatal, heeft het ook soms erover hoe haar collega's klanten benaderen, en dan op negatieve wijze. Het zou best wel is een gevoel kunnen zijn dat ik mezelf er inderdaad niet vind thuishoren en dan ga opletten op anderen. Maar ik merk wel een duidelijk verschil als ik met mijn moeder ga of met mijn vriend. Denk dat ik maar gewoon maling moet hebben aan anderen (en mijn gevoel). Bedankt voor jullie reacties
Ik herken dit eigenlijk helemaal niet. Bij mijn eerste zwangerschap was ik 24 (25 bij geboorte) en tot de 25 weken had ik praktisch geen buik. Ik ben echt nooit raar aangekeken of genegeerd, ik ben eigenlijk overal vriendelijk geholpen. Nu is mijn buik veel sneller zichtbaar en heb ik dezelfde positieve ervaringen. Wat jammer dat er toch zoveel dames zich onprettig voelen! Nergens voor nodig en erg jammer, genieten moeten we !!
Ik denk dat het ook erg verschilt per vestiging en misschien zelfs de stad waar je woont. Ik moet eerlijk zeggen dat ik blij ben dat wij hier geen bewakers hoeven te hebben bij de winkels. Las hier zelfs dat in de jumbo ook bewakers rondlopen? Ik denk dat je als personeel een stuk wantrouwig tegenover de klanten bent als het zover is gekomen dat je een bewaker bij de deur moet hebben.
Ben nu 23 en zwanger van de tweede.. Ben inmiddels bij de 20weken zwanger en kreeg van het weekend de vraag waar is je buik... Maar geloof best dat er winkels zijn die daar naar kijken ja... Hier in de omgeving valt het gelukkig mee maar hier isbhet volgens mij al normaal als je op je 14e zwanger word... Hoeveel tienermoeders hier wonen!
Het verschilt wie je voor je hebt denk ik? Bij de babydump werd ik door een man ook echt onbeschoft behandeld. Maar een andere keer dat ik kwam werd ik mega goed behandeld. Bij babypark moet je trouwens naar de balie lopen voor hulp. Die krijg je niet van rondlopend personeel want die zijn bezig met anderen. En babydump kan je beter op zaterdag naar toe gaan dan door de weeks. Zaterdag = veel personeel= meer hulp.
Ik heb eigenlijk hele andere ervaringen bij de meeste babywinkels. Over het algemeen ben ik goed geholpen bij de babydump en bij de Prenatal. De meest prettige winkel vond ik de Kindercompagnie. Super mooie winkel met heel fijn en kundig personeel. Hier heb ik ook kamer en wandelwagen gekocht. Bij de Prenatal kom ik het vaakst omdat je stiekem toch vaker wat kleins nodig hebt. Ik ben ook bij Babypark in Kesteren geweest. Dit vond ik een mooie winkel en werd ook redelijk geholpen. Wel vindt ik dat het personeel erg jong is en weinig 'feeling' heeft met zwanger zijn of de producten. We zijn ook 3 maal bij Babypark in Veldhoven geweest. Hele mooie winkel maar het personeel is echt 1 doffe ellende. Er lopen alleen maar meisjes of jongetjes van 16 - 18 jaar rond in van die strakke mini rokjes "mooi te wezen". En ze lopen allemaal heen en weer te rennen met een klembord in hun handen. Je ziet ze zelden praten met klanten, maar als je ze aanspreekt hebben ze het ALLEMAAL druk en geen tijd om je te helpen. Ze laten het dan wel omroepen. Maar er komt dan niemand. Ik ben dus 3 keer in deze winkel geweest op verschillende dagen en verschillende tijdstippen. Ik kwam daar voor grote aankopen als een wandelwagen of zoiets dergelijks. En ik ben daar dus ook 3 keer zeker een uurtje of 2 geweest. Continue hulp gevraagd, maar geen hulp of geen service gekregen! En die keer dat iemand wilt blijven staan om een vraag te beantwoorden kijken ze langs je heen, staan heen en weer te wiebelen op hun benen en dan weten ze het antwoord nog niet. Of ze zeggen dat ze het gaan uitzoeken om vervolgens niet meer terug te komen. Ik blijf het een hele vreemde manier van omgaan met je klanten vinden. Overigens heb ik deze ervaring ook van een behoorlijk veel mensen meer in de omgeving gehoord. Nou ja over het algemeen goede ervaringen met personeel in winkels op 1 winkel na dan. groetjes van hamtaro
Hier was ik op mn 22e zwanger en bij meerdere prenatal filialen geweest (almere breda en zwolle) supervriendelijk personeel! Geinteresseerd en behulpzaam! Ook babydump topservice!
Hier Slechte ervaring met babypark-personeel.. Had het idee dat ze mij totaal niet serieus namen(ik was nog vroeg in de zwangerschap en je zag dus niet aan me dat ik zwanger was en zie er wat jonger uit, ben nu 23 maar was samen met manlief daar) en deden zich echt GEEN moeite om me te helpen toen ik om advies vroeg mbt een kinderwagen(poeierde me gewoon af, want mevrouw was toch zo druk bezig met haar klembordje in haar handen...) en andere dingen en heb toen meerdere medewerkers gevraagd dus was niet specifiek maar 1 persoon. Daar zijn we dus heel Snel naar buiten gelopen en daar kom ik echt maar heel zelden en zal daar ook nooit meer om advies vragen. Babydump worden wij ten alle tijde , door alle medewerkers in dit filiaal altijd even vriendelijk geholpen. Wij zijn veel 'grote' spullen dus ook voornamelijk daar gaan halen. En prénatal hebben we verder ook wel veel gehaald, maar daar minder ervaring met personeel omdat we daar meestal voor kleinere dingen komen die we zelf wel kunnen vinden. Maar daar is wel altijd genoeg rondlopend personeel wat je ook altijd te woord staat als iets is. Maar babypark heb ik dus echt de k*ts van.. Hele beleid daar vind ik ronduit belachelijk, dat ze hun andere werkzaamheden nog niet even laten voor wat het is, om een klant te helpen.. Schijnbaar hebben ze het qua omzet dan niet nodig
Ja precies! Na 3 keer daar geweest te zijn zag ik er een aardig patroon in. Het is ook niet dat er eentje je niet wilt/kan helpen. Maar er is gewoon niemand beschikbaar. Of ze zijn heel druk met dat klembordje bezig. Een aantal verschillende vrienden van ons hadden hetzelfde gevoel bij Babypark Veldhoven. En toevallig zaten we laatst op een verjaardag, waarbij ik ook verschillende mensen hoorde klagen over deze vestiging. Heel jammer, want het is een hele mooi winkel met een heel groot assortiment! Babypark Kesteren heeft het qua personeel beter op orde. Zijn er trouwens meer mensen met deze ervaring bij Veldhoven?
ik heb dat gelukkig nooit meegemaakt. ik vind het personeel van de prenatal niet echt vriendelijk maar ben nooit de deur uitgekeken. ik was bij mijn eerste 18 en nu twee kinderen en ben net een week 22. wel zoiets raars een keer meegemaakt in een keuken winkel met mijn moeder. mijn moeder was op zoek naar een grote luxe keuken. en het enige wat die man kon zeggen: maar dat is wel duur hoor dat kan je toch niet betalen dus het heeft geen zin om uit te rekenen:x vreselijk mensen met vooroordelen.
Ik vind de meeste winkels prettig, alleen bij het babyhuys in Harderwijk kom ik echt niet graag. Slechte service, uitleg over bijv autostoelen weten ze niet. Ze beginnen te zuchten als ze jes moeten helpen, dus welkom voel ik me daar niet Deze winkel zit op 5min, terwijl de andere op minimaal 25min zitten. Dus als ik echt iets nodig heb.. mr meestal rijd ik door