Volgende week gaan wij met het vliegtuig op vakantie. 4 uurtjes vliegen. Mijn zoontje van bijna 3 (over 2 mnd) heeft er veel zin in. Hebben jullie tips hoe ik hem een beetje kan vermaken. Heb nu een voorleesboekje en kleurpotloden met kleurplaten in de tas. Kennen jullie leuke spelletjes in reisformaat voor zijn leeftijd? Mag eventueel wel wat ouder. Wij hebben geen iPad dus kan geen filmpjes meenemen voor hem. Wij hebben vroeger wel vaker gevlogen maar met een kind wordt het de eerste keer. Hebben jullie tips?? Alvast bedankt!
Hier op die leeftijd ook gaan vliegen. Ging super goed.had haar bij stijgen een lolly gegeven en bij landen wat te drinken voor haar oortjes. Verder had ze hier gewoon haar pop bij waar ze mee heeft zitten spelen, maar de tijd was zo om.. Opstijgen / landen wat drinken wat eten een keer luier verschonen, boekjevoorlezen even kleuren en je bent er al.. Fijne vakantie !
Wij hebben de hele serie disney luisterboeken kon je toen sparen via het AD. We hebben nog een oude discman en daar was hij echt 2 uur mee zoet. Verder nog een paar kleine kadootjes meegenomen met wat Cars auto's hij mocht er elk uur 1 (ik had er 3) open maken dat was ook een succes! Ojah wij hadden ook nog het spel krokodil met kiespijn mee vinden ze ook wel leuk op vakantie die heb je zeker ook in klein formaat.
Hmm wij hadden de ds mee maar op de heenweg is die in ieder geval de tas niet uitgekomen. Veel te leuk dat vliegen Verder inderdaad een boek, reisformaat smartgame, tekenspulletjes en d'r slaapknuffel.
Niet te veel meenemen hoor! Vliegen is inderdaad op zich al een activiteit. Mijn zoon kijkt mensen, bestudeert het uitklap tafeltje en vond het geweldig daarvan te eten als de grote mensen. Verder slaapknuffel mee en snoepjes als krentjes/mana's, daar is hij ook altijd wel even zoet mee. Nieuw leesboekje in inpak papier gaat ook altijd mee, kan hij dat uitpakken en meteen lezen. Wij vliegen in juni voor de 4de keer met onze zoon en tot nu toe altijd goed gegaan. Dit jaar voor het eerst ook een eigen stoel,heerlijk!
Bedankt voor de tips dames! Ik had al visioenen dat mijn kind het hele vliegtuig op zijn kop zet 😁( terwijl hij normaal gesproken best weet hoe hij zich moet gedragen) Ik ga zeker dingetjes inpakken. Bedankt voor jullie antwoorden!!
Die kinderen heb je natuurlijk ook. Maar daar ben je als ouder zelf bij natuurlijk. Op de terugweg moest de gordel bijna heel de weg vast.. En hadden we paar uur vertraging en duurde de rit dus toch gevoelsmatig een stuk langer. Maar daar hebben weinig mensen last van gehad