vroeg wakker

Discussie in 'Stel je vraag aan de kraamdeskundige' gestart door butterfly24984, 5 aug 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. butterfly24984

    butterfly24984 Bekend lid

    16 okt 2011
    682
    0
    0
    NULL
    NULL
    ons zoontje van 11 maand is altijd zo vroeg wakker hij gaat rond 19/ 19:30 op bed en is dan tussen 5:30 en 6:30 wakker heel soms slaapt hij tot 7/ 7:30 maar day is echt een uitzondering
    hij doet het verder goed is heel vrolijk eet en drinkt genoeg doet twee slaapjes overdag (krijg ik ook niet naar 1 omdat hij zo vroeg wakker is)
    heb jij misschien een tip hiervoor zodat hij wat langer slaapt in de ochtend het is zo ook wel te doen maar de dagen zijn zo lang
     
  2. Adrienne

    Adrienne Fanatiek lid
    Medewerker

    9 mrt 2010
    2.192
    5
    38
    Hoi hoi,


    Ik zou in ieder geval zorgen dat zijn kamertje donker is, het lijkt of hij wakker wordt als het licht wordt buiten.

    Ook een fles pap vlak voor hij naar bed gaat helpt om langer te slapen.

    Ik zou niet proberen hem nu al naar één slaapje te doen hoor, daar is hij te jong voor. Beter is het om te proberen het middagslaapje wat later te doen, zodat hij later naar bed kan in de avond, en dan ook later wakker wordt s'morgens.

    Groetjes Adrienne
     

Deel Deze Pagina