Iedereen weer winterslank! Gootje1988: start: 92,7 huidig: 83,2 (-9,5) doel: 75/80 Lotte: start: 111.8 huidig 98.3 (-13,5) 1e doel: 90 Sulley: start 108.5 huidig 108.5 doel 95-90 Mamaroosje: start 75 huidig 65,9 (-9,1) doel 60(56,9) Rijo: start 99,5 huidig 97,2 (-2,3) doel 85 Zonnestralen: start: 114,5: huidig 108,6 (-5,9) 1e doel: -10% bw Manolito:
Manolito ik heb jou ook erbij gezet. Jij hoort er ook bij alleen jij kan hem blijven aanpassen volgens mij zo hard ga jij
Ik probeerde het terug te vinden. Maar de bron was denk ik niet zo goed anders was er wel meer over te vinden. Het heeft natuurlijk ook zo lang slecht bekend gestaan dat foute informatie er nog makkelijk tussen komt.
Over het algemeen zijn noten echt heel goed. Uiteraard met mate maar dat is met alles. Volgens mij zijn walnoten nog het beste maar durf dat niet met zekerheid te zeggen. Noten bevatten veel calorieën dus ik denk dat het daarom als negatief word gezien. Vis is inderdaad ook erg goed maar ik hang na een paar happen echt boven de wc, zo vies. Maar bevat ook niet veel calorieën.
Ik kan merken dat mijn lijf het soms juist nodig heeft om verder af te vallen. Ik heb tot nu toe elke keer als ik "gezondigd " heb dat het me 100% meevalt
Mja ik kijk wel... Vind het altijd toch eng. Wat trouwens echt stom is, over een halve kilo ben ik weer op mijn oude gewicht maar ik ben absoluut niet tevreden nog terwijl ik dat toen wel was... Hopelijk werkt dus mijn lichaam wel nog mee om flink te zakken..
- 300 gram November heeft mij een beetje leeg getrokken, normaal beweeg ik op maandag. En nu ben ik aardslui. Dan snoep ik ook eerder door de stofjes die ik mis. Ik probeer het te laten, maar het wil even niet zo goed lukken.
Ow jeetje hopelijk kom je gauw weer in het ritme! Misschien een glas water nemen als je weer die drang heb? Hier gaat het goed, 83,2 vanochtend even niet meer schommelen dus. Verwacht ook niet meer te zakken tot na de eisprong. Wel ga ik deze week even bloedprikken want ik ben zo ontzettend moe.... Ook elke dag hoofdpijn dus even vitamine tekort enzo uitsluiten..
Water vult niet. Het is lastig om te omschrijven maar van teveel water/rauwkost krijgt ik het gevoel dat mijn maag zichzelf opeet. Daarbij denk ik ook wel dat ik een verslaving heb aan zoet. Ik moet telkens afkicken. Van af en toe snoepen krijg ik mood swings. Zodra december voorbij is kan ik weer even door totdat ik mij echt down ga voelen, dan zit ik weer te laag in khd. Ergens in maart dan zijn de eerste 22 weken over en dan is het de bedoeling dat ik ga sporten, dat helpt ook. Helaas kamp ik nu nog met teveel pijn en ben ik bang dit erger te gaan maken. Daar had ik vroeger een handje van. Als ik mijn 22 weken doel haal dan ga ik een fitbit kopen en aan de slag met bewegen . Hopelijk durf ik het op een gegeven moment aan om weer te gaan zwemmen. Dat is voor mijn lichaam echt het beste. Net, in de avond dus, woog ik weer wat ik maandag ochtend woog. Dus ik vermoed dat maandag op deze manier een fijne weeg dag gaat worden. Ik heb de hoeveelheid die ik eet weer wat opgehoogd, ik at minder dan mijn kinderen. En rustig aan voel ik mij ook weer wat beter. 83,2 wat goed! 82 komt steeds dichterbij! Mocht er nou niks uit de bloed test komen, ga dan echt terug naar de diëtist. Misschien eet je dan toch te weinig producten die jouw lichaam nodig heeft. Khd zijn vaak not done als je wilt afvallen. Maar misschien wil jouw lichaam dat toch liever dan vetten. Ondanks dat ik het merendeel van mijn leven obese ben geweest. Toch is mijn suiker altijd aan de lage kant. Ik heb niet alleen weinig aanleg voor suikerziekte. Maar mijn lichaam heeft het uit ervaring meer nodig dan een gemiddeld lichaam, dat het ipv die crackers beter is om een volkoren boterham met kipfilet te eten. Misschien heb jij dat er ook mee. Misschien heeft jouw lichaam bijvoorbeeld heel veel behoefte aan eiwitten en weinig aan vet.
Je heb ook water met een smaakje, geen suiker en callorien misschien werkt dat? Ik denk dat het ook gewoon een kwestie is van die honger negeren. Ik heb dat 2 weken gehad en als ik nu honger heb wat niet vaak is dan heb ik er geen moeite mee. Nou diëtiste is echt niet nodig hoor. Anders was ik dit gewicht niet kwijt geraakt in die paar maanden. -10kg!! vanochtend was ik weer op mijn oude gewicht 82,7! Zo blij!!! Mijn lichaam was denk ik even in een strijd en normaal val ik nu niet af dus misschien ook nog iets van ontpillen ofzo...? Mijn dag kan niet stuk.
Iedereen weer winterslank! Gootje1988: start: 92,7 huidig: 82,7 (-10!) doel: 75/80 Lotte: start: 111.8 huidig 98.3 (-13,5) 1e doel: 90 Sulley: start 108.5 huidig 108.5 doel 95-90 Mamaroosje: start 75 huidig 65,9 (-9,1) doel 60(56,9) Rijo: start 99,5 huidig 97,2 (-2,3) doel 85 Zonnestralen: start: 114,5: huidig 108,6 (-5,9) 1e doel: -10% bw Manolito:
Dankjewel! kreeg gisteren van een collega te horen wat ik nou gedaan heb omdat ik ineens zo slank ben ik zei ook nou dat valt wel mee met slank maar wel bijna 10 kilo kwijt Krijgen jullie ook complimenten?
10 kilo op een groot percentage op jouw gewicht. Met 11 kilo viel het nog niemand op vorig jaar. Ik gok dat de complimentjes wel gaan komen zodra er 20kg + af is.
Vandaag heeft bol een aanbieding voor de fitbit 4 charge (cadeau versie) voor 99 euro. Die heb ik dus al aangeschaft voordat ik mijn eerste doel bereikt heb Ik ben wel heel nieuwsgierig wat mijn lichaam al een work out vind. Vind mijn lichaam het bijvoorbeeld een work out om te stofzuigen of ramen op een hogere verdieping te reinigen. Ook vraag ik mij af of er iets in mijn slaappatroon zit waardoor ik altijd maar moe ben. Een antwoord op deze vragen zou voor mij enkel een bonus zijn. Ik heb een tijdje een activiteiten app op mijn telefoon gebruikt maar daar was altijd wat mee. Vergeten aan te zetten, niet op tijd reageren zodra ik een activiteit gestart was en het altijd maar bij de hand moeten houden op mijn stuur. Daarbij moet je telkens de settings aanpassen op het huidige gewicht. En het ene lichaam met dezelfde kenmerken is de andere niet. Hopelijk kan ik dat nu wat nauwkeuriger bij gaan houden. Ik ben ook benieuwd in hoeverre dat ding mij dus gaat vertellen dat ik harder moet gaan fietsen bijvoorbeeld. Ik denk erover te gaan fietsen in de vakantie met aanhanger + 1 kind. Dat zijn van die dingen die je niet berekend krijgt aan de hand van tabellen.
Ja dat is waar. Mijn winterjas die in oktober nog strak zat om mijn buik zit nu heel los om mijn buik. Dat moet dus goed te zien zijn. Oh dat is wel interessant. Hopelijk kan het je helpen met afvallen. Hier gisteren weer een coronatest gedaan.... Sochtends zei mijn man dat de jongste gepoept had. Dus ik zei nee joh ruik niks... Zij zat naast mij en hij 2 meter verder. Dus ik kijk in haar luier en ze had inderdaad gepoept. Maar ik rook nog steeds niks terwijl normaal de hele woonkamer vergaat van de lucht sterke thee proeft nu als water en nergens zit smaak aan dus ben ook mijn smaak kwijt... Heel raar dus toch maar getest gistermiddag en hopelijk is die weer negatief maar zou niet weten hoe ik anders mijn geur en smaak kwijt ben.. Vanochtend 82,9 dus ben tevreden kleine schommeling