Hallo allemaal! Ik heb een vraag, Ik en mijn vriend willen graag een kindje. We zijn nog maar net begonnen maar er al wel heel erg mee bezig. Omdat de pil eigenlijk nooit werkt bij mij was ik een tijdje gestopt,( Ik slikte de pil ook vaker niet dan wel) Ik slikte de pil pas weer sinds 2 a 3 maanden, en ben er toen vrij snel weer mee gestopt vanwege onze wens. Ik ben dus een paar weekjes geleden opnieuw gestopt ( strip niet afgemaakt) normaal word ik dan gelijk ongesteld. Maar dat werd ik deze keer niet, ik dacht ik wacht even af waneer ik eigelijk als ik doorgeslikt had ongesteld moest worden, dit was afgelopen zaterdag..ook toen werd ik niet ongesteld. We hebben dus maar getest..het zou erg toevallig zijn maar je weet maar nooit we hebben ondertussen wel door geklust, maar ook de test was negatief Normaal kan het dus maanden duren omdat je lichaam moet ontpillen.. maar bij mij is daar denk ik geen sprake van? Ik weet dus niet waarom ik deze keer niet ongesteld wordt.. Ik hoop dat iemand mij hier antwoord op kan geven alvast bedankt, olijfje
je bent natuurlijk op een rare manier met de pil omgesprongen, veel pillen vergeten, weer beginnen en na 3 maanden halverwege een strip stoppen is niet bevordelijk voor een regelmatige cyclus of een ontrekkingsbloeding op tijd. ik zou even afwachten, de test was negatief, je wordt waarschijnlijk vanzelf ongi.
Ik zou ook even rustig afwachten, waarschijnlijk ben je toch echt aan het ontpillen, je hebt idd een vreemd "pilverleden" bij de een duurt het ontpillen wat langer dan bij de ander en misschien valt het allemaal wel mee. succes!
zou eerst je ongi afwachten. meestal krijg je geen eisprong als je na de pil niet gelijk ongesteld wordt dus kan je ook niet zwanger zijn. denk dat je lichaam nog even moet wennen eraan, helaas. hopelijk binnekort meer succes dat het dan raak mag zijn