Zijn hier ook dames die last hebben gehad van roze en bruine afscheiding tijdens de vroege zwangerschap ? En andere klachten ? Hoe is de zwangerschap verder gegaan ?
Zolang het niet veel bloed is en niet lang aanhoudt, is er meestal niks aan de hand. Wel bij elk bloedverlies even verloskundige bellen, al kan die pas met een week of 6 het hartje luisteren. Andere klachten; iedereen heeft een scala aan verschillende klachten, alle combi's komen voor. Ook vrouwen die nergens last van hebben. Zegt allemaal niets over het verloop vd zwangerschap.
Dat zei de arts ook ik krijg vanavond uitslag van het bloedonderzoek dan kan hij zien of de HcG hormoon goed is en hoef ik me geen zorgen te maken, over 2 weken mag ik dan komen voor echo