Ben eindelijk ongi geworden! Is wel lichtjes maar met genoeg krampen om ervan overtuigd te zijn dat het een ongi is. Had een dus bmslijmvlies bij de intake dus zou het daarom minder zijn? Begin morgen met de eerste ronde Clomid en vind het super spannend! Als ik jullie verhalen hier lees lijkt het me ook wel een hoop gedoe. Elke keer een fm meting... Te klein ei, te groot ei, geen dominant ei... HELP! Hoe vaak moet je zo'n fm meting laten doen, en is dat elke ronde zo vaak? @Pipsqueek, we gaan echt gelijk op geloof ik! Ben benieuwd hoe het zal gaan.... Liefs Milo
Pluto2008: Wachten op menstruatie Itsme82: NOD op 17-12 Croissantje: NOD op 4-12 Zuss: 07-12 FM Linda1984: NOD op 21-12 Milolove: Clomid 12-12 tm 16-12 Twiss88: puregon spuiten tot ei 17mm is FM 8-12 Taaamaaar: Ongesteld Marg: 23-11: Provera t/m ? Kelly01: Norprolac t/m ? Jolien2: NOD op 19-12 Julia 26: Clomid 6-12 t/m 10-12 gebakje2011: Clomid 5-12 t/m 9-12 Sween4: Duphaston t/m 10-12 Jessebel:8-12 tm 12-12 clomid 100mg, 16 december FM op cd 11 Pipsqueak: Provera t/m 2-12 PCOmama: NOD op 13-12 Maddie1990:NOD op 23-12 Boris: 2-12 FM Wachtende : 6-12 FM Zwanger, Ongesteld, Clomid aan het slikken,Wachtbankje, Opzoek naar ei, Menstruatie opwekken Hallo meiden! Ik ben er nog hoor, maar lees ( en leef) eigenlijk vooral met jullie mee. Schrijf bijna niet mee, omdat ik er dan zoveel mee bezig ben dat ik mezelf gek maak....Dus het is niet dat ik niet met jullie meeleef als ik niks schrijf; ik doe het in stilte hihi. Hier heb ik eindelijk, na 4 weken, een eisprong gehad afgelopen week - weet ik door temperaturen en ontplofte borsten haha. En dat helemaal uit mezelf (clomid mocht nog niet ivm wachten op bloeduitslagen). Dus nu op de wachtbank! En dan zie ik het dus helemaal gebeuren dat ik straks weer niet mag beginnen met clomid vanwege kerstsluitingen in het ziekenhuis. Dus nu maar duimen dat als ik ongesteld wordt (wat ik gewoon verwacht uit zelfbescherming), dat het ook echt pas de 21ste is anders valt de 12e dag voor echo dus is de kerstperiode en ik denk dat ze dan geen echo's doen in het Maasstad... Nou meiden ik hoop dat we allemaal snel zwanger mogen zijn!!! Dikke knuffel voor de meiden met een dipje! Liefs Linda
Zo ff een kort berichtje tussendoor, want zit op tel (reageer later op iedereen).ik heb iets heel raars... Heb al sinds gisteren een zeepsmaak in m'n mond! Heel vaag en geen idee hoe dit komt en vooral hoe ik er vanaf kom? Iets met een sterke smaak eten of tandenpoetsen helpt niet.
Hi allemaal ! Ik lees ook nog steeds mee hoor maar heb zelf niet zo heel veel te melden. Hier is t gewoon afwachten... Voel me prima, op pijnlijke borsten en opvliegers na.... Was t maar alvast de 19e.... Morgen bloed prikken en woensdag uitslag van progesteron (wel of geen eisprong) spannend dus. @ Itsme vreemd zo'n zeepsmaak... Geen idee wat je hieraan doen kunt... @ Milolove probeer je niet te druk te maken over de FM. Bij ieder is het anders. Ik ben in totaal 'maar' twee keer geweest in de afgelopen weken. Dit kwam ook omdat ik direct een dominant eitje had van 15 mm op dag 12. Ik heb clomid 50 gebruikt. Dus het kan best aanslaan de eerste keer ook al lees je hier vaker dat dit niet aanslaat.
YEPS....EN was GIGA wit maar ja, mijn man is erruggg positief...hij zegt, wat kan er nou mis gaan...zaadjes zwemmen met liefde en plezier richting jouw ei en huppa kee! Tuurlijk manlief! Dus nu moet ik van hem als eerste inpakken in onze koffer naar Euro Disney een test! En dan mag ik van hem niet eerder testen dan a.s. donderdag ochtend, mits ik niet ongesteld ben geworden... nou jah... shit happens
Mijn nod is op 17-12 Norprolac moet ik voorlopig blijven innemen zodat ik een regelmatige cyclus krijg en een eisprong als ik zwanger ben meteen stoppen. maar nu even op de wachtbankje Pluto2008: Wachten op menstruatie Itsme82: NOD op 17-12 Croissantje: NOD op 4-12 Zuss: 07-12 FM Linda1984: Opzoek naar ei... Milolove: Clomid 12-12 tm 16-12 Twiss88: puregon spuiten tot ei 17mm is FM 8-12 Taaamaaar: Ongesteld Marg: 23-11: Provera t/m ? Kelly01: Norprolac t/m ? NOD op 17-12 Jolien2: NOD op 19-12 Julia 26: Clomid 6-12 t/m 10-12 gebakje2011: Clomid 5-12 t/m 9-12 Sween4: Duphaston t/m 10-12 Jessebel:8-12 tm 12-12 clomid 100mg, 16 december FM op cd 11 Pipsqueak: Provera t/m 2-12 PCOmama: NOD op 13-12 Maddie1990:NOD op 23-12 Boris: 2-12 FM Wachtende : 6-12 FM Zwanger, Ongesteld, Clomid aan het slikken,Wachtbankje, Opzoek naar ei, Menstruatie opwekken
Wel balen van die witte test maaaarrrrr heel goed van je man, de hoop niet verliezen en duimen dat je do nog niet ongesteld bent! heb je nog last van rare klachten?
@Itsme nope, geen rare klachten eigenlijk. Het enige is eigenlijk dat ik normaal als ik een menstruatie ga krijgen ik dan 'diarree' heb hahaha... lekker smakelijk hiero weer en dat heb ik nu dus totaal niet....wit slijmverlies maar dat was het dan ook wel... zoo ben hier nu pannenkoeken aan het bakken hahaha, niet mijn sterkste prestaties, maar volle goede moed zeg ik tegen zoonlief mama gaat het voor je bakken pfff halfbakken en niet rond hoor...maar meneer smikkelt het op met plezier en daar gaat het om!
Smakelijk eten en wel iets laten weten vanuit Disneyland he?! Ik blijf duimen! Naast dat ik t jou heeeel erg gun, zou ik t ook gewoon heel mooi vinden als er deze maandeentje van ons clubje zwanger is, dat zou iedereen echt moed geven volgens mij!
Thanks, ja ik hou jullie op de hoogte, maar moet eerst even mijn wachtwoord achterhalen want kon gisterne ook al niet inloggen via de phone... Maar dames, echt hoor, ik weet zeker dat een van ons heel snel zwanger is... PCOS klinkt heel erg, maar is o zo behandelbaar...helaas duurt het bij de een wat langer dan de andere, maar het komt echt.
Pipsqueak, van mijn gyn kreeg ik te horen dat alleen helderrood bloed ongi betekende. Marg, ik hoop dat je snel ongesteld word. Anders morgen missschien even het zh bellen? Sandra, welkom! Heftig verhaal maar heel fijn dat je ook zo'n lieve zoon hebt. Succes verder. Twiss, wat balen dat je FM weer teleurstellend was. Helaas weet ik nu hoe het voelt. Wel fijn dat je gyn je gerust kon stellen. Succes dinsdag. PCOmama, knap hoor dat je zo lang kan wachten met testen. Ik duim voor je! Veel plezier in EuroDisney. Milolove, fijn om weer wat van je te horen. Spannend he, om met Clomid te mogen starten. Ik had ook zoiets van: nu krijgen we tenminste echt een kans. Ik ga morgen voor mijn 5e FM deze ronde, maar dat is volgens mij ook omdat er helaas niets gebeurd... In mijn zh volgen ze ons vanaf cd9 of cd10 tot je eisprong, of tot cd20 als er niets gebeurd. En dat zo om de dag, dus reken maar uit... Linda, ook super om jou weer even te zien! Begrijp helemaal dat je niet zoveel wil schrijven omdat je er dan veel mee bezig bent. Voor mij is het juist een uitlaatklep. Ik probeer er verder niet veel aan te denken, en neem juist deze momenten om er even mee bezig te zijn. Hou vol! Itsme, zeepsmaak? Bah? Denk je dat het van de medicijnen komt? Geen idee wat je daartegen kan doen, sorry... Jolien, ik hoop dat je bloeduitslag goed is. Spannend! Kelly, ik heb even wat gemist geloof ik. Wat is Norprolac en waarvoor moet je het gebruiken?
Dag meiden. Er zijn eigenlijk drie vragen waar ik sinds dit weekend mee rondloop. Iemand wijze woorden? Vraag 1 Gaat over de oorzaak-gevolg relatie van overgewicht, PCOS en andere complicaties. Mijn gyn heeft uitgelegd dat overgewicht een oorzaak van PCOS kan zijn. En dat de overige complicaties die vaak genoemd worden in verband met PCOS (verhoogde bloeddruk, risico op diabetes etc) eigenlijk meer gelinkt zijn met het overgewicht dan dat deze veroorzaakt worden door PCOS. Daarom helpt afvallen ook om de cyclus te herstellen. Het hebben van PCOS zou alleen de overbeharing en onregelmatige cyclus verklaren. Maar nu begrijp ik oa. van Wachtende dat PCOS juist voor dit allemaal zorgt??? Hoe is jullie dit uitgelegd? Vraag 2 De gyn van vrijdag vertelde dat als ze een dosis Clomid hebben gevonden waarmee ik eitjes aanmaak, dat ik dan genoeg medicijnen mee naar huis krijg 'om het zelf te gaan proberen', dus zonder FM in het zh. Gaat dat bij jullie ook zo? Vraag 3 Het hele verhaal zit me opeens niet lekker. Ik heb nadat ik in dec met de pil was gestopt een redelijk regelmatige cyclus gehad. En toen opeens vanaf augustus niets en toen werd de diagnose PCOS gesteld... Hoe kan dat? Waarom had ik eerst wel gewoon een mensturatie? Ben zo bang dat er misschien wat anders aan de hand is??? ......
Pluto2008: Wachten op menstruatie Itsme82: NOD op 17-12 Croissantje: NOD op 4-12 Zuss: 12-12 5e FM Linda1984: Opzoek naar ei... Milolove: Clomid 12-12 tm 16-12 Twiss88: puregon spuiten tot ei 17mm is FM 8-12 Taaamaaar: Ongesteld Marg: 23-11: Provera t/m ? Kelly01: Norprolac t/m ? NOD op 17-12 Jolien2: NOD op 19-12 Julia 26: Clomid 6-12 t/m 10-12 gebakje2011: Clomid 5-12 t/m 9-12 Sween4: Duphaston t/m 10-12 Jessebel:8-12 tm 12-12 clomid 100mg, 16 december FM op cd 11 Pipsqueak: Provera t/m 2-12 PCOmama: NOD op 13-12 Maddie1990:NOD op 23-12 Boris: 2-12 FM Wachtende : 6-12 FM Zwanger, Ongesteld, Clomid aan het slikken,Wachtbankje, Opzoek naar ei, Menstruatie opwekken
Dag meiden. Er zijn eigenlijk drie vragen waar ik sinds dit weekend mee rondloop. Iemand wijze woorden? Vraag 1 Gaat over de oorzaak-gevolg relatie van overgewicht, PCOS en andere complicaties. Mijn gyn heeft uitgelegd dat overgewicht een oorzaak van PCOS kan zijn. En dat de overige complicaties die vaak genoemd worden in verband met PCOS (verhoogde bloeddruk, risico op diabetes etc) eigenlijk meer gelinkt zijn met het overgewicht dan dat deze veroorzaakt worden door PCOS. Daarom helpt afvallen ook om de cyclus te herstellen. Het hebben van PCOS zou alleen de overbeharing en onregelmatige cyclus verklaren. Maar nu begrijp ik oa. van Wachtende dat PCOS juist voor dit allemaal zorgt??? Hoe is jullie dit uitgelegd? Bij mij was het ook omdat ik een hoge BMI had dat ik eerst moest afvallen om een reguliere cyclus te kunnen krijgen. Vrouwen met overgewicht en/of ondergewicht hebben veelal geen reg. cyclus omdat het een soort van ' ongezonde' situatie is. Verhoogde bloeddruk en diabetes is dan eerder afkomstig van het overgewicht dan de PCOS. Overbeharing, wat ik ook heb en daarnaast is het dat je te veel mannelijke hormonen hebt. Dit zorgt ervoor dat je geen en/of onregelmatige cyclus hebt. Je hebt een bepaalde stof te weinig in je lichaam om zelf voor een goede cyclus zorg te dragen. Dus al het overige heeft dus puur met iets anders te maken en is dan per toeval dat het extra nadruk kan geven op je PCOS. Vraag 2 De gyn van vrijdag vertelde dat als ze een dosis Clomid hebben gevonden waarmee ik eitjes aanmaak, dat ik dan genoeg medicijnen mee naar huis krijg 'om het zelf te gaan proberen', dus zonder FM in het zh. Gaat dat bij jullie ook zo? Nope, maar i kzit dan ook bij een officiele fertiliteiten kliniek, dus daar gaat het waarschijnlijk anders dan bij gyn in een 'gewoon' ziekenhuis. Mijn zus heeft ook gehad hoor, zes maanden medicatie en we zien je dan wel weer.. Vraag 3 Het hele verhaal zit me opeens niet lekker. Ik heb nadat ik in dec met de pil was gestopt een redelijk regelmatige cyclus gehad. En toen opeens vanaf augustus niets en toen werd de diagnose PCOS gesteld... Hoe kan dat? Waarom had ik eerst wel gewoon een mensturatie? Ben zo bang dat er misschien wat anders aan de hand is??? ...... Dat is wel een verschil bij mij idd, want ik heb NOOIT een cyclus gehad...dus dat is wel degelijk een verschil hoor...wellicht dat je een second opinion bij een ander ziekenhuis aan kunt vragen mocht je echt twijfelen. zie mijn antwoorden
@zus Vraag 1: het is nog niet bekend of overgewicht een oorzaak of juist een gevolg is van pcos. Wel is het zo dat je met een goede BMI een grotere kans hebt op een regelmatige cyclus en/of dat de medicatie beter aanslaan. Vraag 2: ik heb geen clomid, dus ik weet niet hoe ze dat bij ons in het zh doen. Ik hoor het idd vaker dat het zo gaat. Waarom snap ik niet goed, want als clomid aanslaat, kan het toch zijn dat je er resistent voor wordt. Dus ik zou als ik jou was gewoon FM's eisen! Vraag 3: zoals pcomama zegt, als je twijfelt, kan je een second opinion aanvragen. Ik hoor wel dat er vrouwen zijn die gewoon regelmatig menstrueren, en toch pco hebben. Hetgeen wat de doorslag pco geeft, is heel veel eitjes, die op de echo te zien zijn. Als dat bij jou zo was kun je er vanuit gaan dat het pco is. Ik hoop dat ik je een beetje geholpen heb! Ik weet hoe vervelend die onzekerheid kan zijn.
@Zuss:Norprolac is een medicyn die ik moet gebruiken omdat ik een te hoge prolatiene heb. en daar door heb ik dus een onregelmatige cyclus en geen ovulatie. de gyn heeft me verteld dat ik met norprolac weer een regelmatigecyclus zals hebben en een eisprong. mijn nod is op 17-12 heb wel kleine beetje symptoompjes maar ik verwacht er niet te veel van want de gyn heeft me verteld dat uit mijn bloedtest blijkt dat ik GEEN goed eisprong heb gehad. Nu maar hopen dat ik op tyd ong wordt en dat ik snel aan de volgene ronde kan beginnen.